Shaznay Lewisová nechtěla ukázat zadeček

19. 4. 2002
Shaznay Lewisová nechtěla ukázat zadeček
Zpěvačka Shaznay Lewisová si kvůli nepřekonatelné stydlivosti málem vůbec nezahrála v novém filmu Bend It Like Beckham. Jednou z mála podmínek, které jí ukládala smlouva a především scénář, byl i záběr, ve kterém měla ukázat odhalené nohy až po zadeček.

Shaznay Lewisová nechtěla ukázat zadeček

Zpěvačka Shaznay Lewisová (26) si kvůli nepřekonatelné stydlivosti málem vůbec nezahrála v novém filmu Bend It Like Beckham. Jednou z mála podmínek, které jí ukládala smlouva a především scénář, byl i záběr, ve kterém měla ukázat odhalené nohy až po zadeček. To se ale bývalé člence populární dívčí skupiny All Saints příliš nezamlouvalo a vážně uvažovala o tom, že od smlouvy odstoupí. Nakonec vše dobře dopadlo a celý svět se bude moci pokochat pohledem na krásné nohy mladé rebelky.

„Neuvěřitelně jsem se styděla obléci si tak krátké trenýrky, natož aby mě v nich kamera zabírala zespodu! Nakonec jsem ale přes všechen svůj odpor nátlaku producentů podlehla, ale rozhodně z toho nejsem nadšená. Nahotě, byň v sebenevinnější formě, příliš nefandím,“ uvedla Shaznay ke své roli ve filmu o ženském fotbalovém družstvu, které se za každou cenu snaží vyrovnat mužským konkurentům.
„Když jsem si scénář poprvé přečetla, úžasem jsem nad něčím tak dobrým nemohla popadnout dech. Pak se mi to ale rozleželo v hlavě a já si uvědomila, jak přihlouple budu v těch šortkách vypadat a říkala jsem si, že to nikdy neudělám,“ prozradila zpěvačka.
Shaznay nakonec se záběry intimních partií souhlasila s tím, že potřebuje více času na to, aby se před natáčením dostala trochu do formy. Diváci tak byli ušetřeni pohledu na její zanedbanou postavu a pleň připomínající pomerančovou kůru.
V těchto dnech se pohledem na zpěvaččin zadeček mohou kochat pouze diváci ve Velké Británii. Další země, v četně České republiky, zatím na snímek Bend It Like Beckham čekají.

zdroj: Plus

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Vaše kondice je výborná, a proto byste se měli zaměřit na sportovní vyžití. Nemusíte se ničit někde v posilovně. Postačí rychlá chůze či túra. Klidně do svých plánů zahrňte rodinu i…

Nejčtenější články

Doporučujeme