Signal: Nový film s Vojtou Dykem a Kryštofem Hádkem v hlavních rolích

3. 7. 2011
Signal: Nový film s Vojtou Dykem a Kryštofem Hádkem v hlavních rolích
V srpnu a v září začne v Lipnici nad Sázavou natáčení nové české filmové komedie Signál. Režie filmu podle scénáře Marka Epsteina se ujal Tomáš Řehořek.

Signál má potenciál zařadit se k nejúspěšnějším domácím titulům příštího roku a již nyní může pochlubit jedním oceněním – scénář byl oceněn Cenou Sazky.

Signál vtipně a překvapivě rozehrává oblíbenou komediální zápletku o malém chytrém podrazu, který sází na lidskou chamtivost a touhu přechytračit sousedy. Film v moderním podání navazuje na tradici nejlepších českých veseloher.

Hlavní role vytvoří herec a zpěvák Vojtěch Dyk, jeden z nejpopulárnějších mladých umělců s obrovským fanouškovským zázemím a Kryštof Hádek, hvězda divácky úspěšné série komedií Bobule a držitel Českého lva za hlavní roli ve filmu 3 sezóny v pekle.

V dalších rolích uvidíme domácí herecké stálice – Bolka Polívku, Karla Rodena, Kateřinu Winterovou a po delší době se ve větší herecké úloze objeví v českém filmu režisér Jiří Menzel. Vedle nich se představí mladá talentovaná studentka DAMU, Eva Josefíková známá z nedávno uvedené pohádky Čertova nevěsta nebo dokudramatu Piko.

Předpokládaná premiéra by měla připadnout na příští rok.


POJĎTE NAKUPOVAT DO BUTIKU NA DÁMA.CZ!

ČTĚTE TAKÉ: Žena porodila najednou dvě děti, která nejsou dvojčata!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Je nejvyšší čas udělat si pořádek ve svých financích. Konec roku se blíží, takže je to nutné, najděte si určitě čas. Výsledek vašeho pátrání vás navíc velmi příjemně překvapí. Bude vám…

Nejčtenější články