Silvestrovské líčení 2008

30. 12. 2008
Silvestrovské líčení 2008
Poslední den v roce se u většiny z nás nese v duchu bujarých oslav, bouřlivého veselí a také nekonečného počtu večírků. Pro tuto jedinečnou noc nezůstaňte v roli šedé myšky a proměňte se v silvestrovskou královnu. Elegantně svůdné líčení vám k tomu pomůže.

Party princezna

Poslední noc v roce oslavte ve velkém stylu a proměňte se v okouzlující princeznu, která bude nejzářivější ozdobou novoročního večírku. K tomu vám pomůže pár tahů štětcem namočeného do přepychových odstínů zimní kolekce líčidel značky Chanel.

Tvůrce Peter Philips pokračuje ve zkoumání zlaté spolu s růžovými, měděnými a červenými odstíny, které hrají jemnými záblesky světla. Tato zlatá je perfektní jak na den tak na večer: žádné třpytky nebo ozdoby, pouze jednoduchá a přitažlivá řada odstínů.

Řada obsahuje unikátní sypký pudr Poudre Précieuse Or, jenž oslňuje perleťovým ohňostrojem získaným díky kombinaci třpytivých částic různých velikostí. Pudr se aplikuje speciálním štětcem jako rozjasňovač na tváře, čelo a dekolt nebo večer pro zvýrazňující efekt na nohy do střevíčků. Duo paletka oční stínů Brun-Lamé nabízí dva různé výsledné vzhledy. Může se použít s navlhčeným aplikátorem jako tekutá linka nebo nasucho jako stín pro vytvoření harmonie, která přechází od rezavě hnědé po lehce třpytivou hnědo zlatou. Rtěnka Aqualumiére v odstínu Cancun přináší nevinnou, lehkou a přirozeně měděnou zlatou pro transparentní vzhled. Pro elegantní jemnost, Le Vernis v odstínu Perle Rosée se svým saténovým efektem zvýrazní váš party look od hlavy po paty.

Večírková královna

Armani vždy sázel na klasickou krásu a nadčasovou eleganci a to platí i pro líčení. Zimní kolekce zdobená třpytivými krystaly Swarovski je opravdu neodolatelná.

Dokonalá pleť zdobená pouze jemně delikátním třpytem tvářenky z paletky Crystal Palette dává vyniknout elegantně smyslnému pohledu zářivých očí a žhavě vyzývavým rtům.

Efektního stylu kouřových očí docílíte buď za pomocí již zmiňované paletky, která obsahuje čtyři oční stíny – černou, bílou, růžovobéžovou a zlatavě bílou s duhovým efektem. Nebo si můžete vybrat z jednotlivých stínů, v tom případě sáhněte po saténově bílé a tmavě šedé pro vytvoření svůdného pohledu. Celkový vzhled dovede k dokonalosti světle šedá svrchní řasenka Maestro Sparkling Top Coat, která dodá konečkům řas zářivý a třpytivý vzhled.

Kouřovým líčením očí však proměna v královnu poslední noci zdaleka nekončí. Důležitou součástí slavnostní image tvoří výrazné rty. Právě pro tuto příležitost představil Armani zbrusu nový odstín hedvábné rtěnky ArmaniSilk č. 76. Jedná o výraznou sametově vínovou barvu doplněnou velejemným třpytem. Pokud si však na tak odvážný odstín přeci jen netroufáte, kolekce obsahuje jemnější variantu v podobě jemně růžovobéžového odstínu se stříbrnou perletí.

foto: archiv firem

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Po pracovišti lítáte jako blázni a nedokážete si představit, co se s vámi děje! Nápady sypete jako z rukávu, a navíc jsou báječné! Před Vánoci zaperlíte a zapíšete se do paměti…

Nejčtenější články

Doporučujeme