Komentáře k článku zpět na článek

Dáša 20. 9. 2021 | 10:12

Prima vztah. Nikdo nikoho nemá rád, jen existují pragmatické důvody, proč jsou spolu. On jako stárnoucí psychicky nevyrovnaný chlap, co žil v dospělosti jen s matkou a měl vztah s vdanou ženou, chlap, co svůj problém řešil sebevraždou, to asi není úplně normální, že? Ona má dvě děti s dvěma muži, ani jeden nemá zájem o starší dítě (to ten první partner musel být taky super charakter), a hledá jen výhody: barák, prostředí, sousedi, všechno jí zajímá víc, než manžel, ale pak se diví, že se on upíná k jediné věci, která bude potenciálně mít zájem o něj, a to je to dítě. Má v baráku nastěhovanou ženskou s cizím děckem, která ho využívá, ale o lásce nemluví, tak na co se asi tak má jiného těšit, než na to "svoje" dítě. Ta bude mít ještě větší problém, až se ten chlapeček narodí. Kdo ví, jak se ten labilní otec, upnutý k synovi, bude chovat potom. Každopádně to nejvíc odnesou ty děti, jak jinak. :'(

Test 14. 9. 2021 | 13:51
Test 14. 9. 2021 | 13:38
Test 14. 9. 2021 | 13:37
SandraN 9. 9. 2021 | 20:28

Lidí někdy prostě zjistí, že neměli aktivně jít za změnou v životě, která se napohled zdála k lepšímu, ale nechat věci tak, jak byly.
Co by jí chybělo dneska s dcerkou v tom malém bytečku...
Mít děti s různými otci znamená často mít problém. Bohužel.
A vrátit to zpátky dost dobře nejde. Ona bude ve vztahu nešťastná, dcerka nezíská nic krom těch zvířat a kamarádek od sousedů a přitom ztratí půl mámy, měla ji předtím pro sebe celou, nakonec to může skončit střídavou péčí o chlapečka a návratem do původního bytečku. To je vyhlídka. A vypadalo to tak lákavě. Volný chlap s barákem, který o ně dvě tolik stál...

Elynor 9. 9. 2021 | 17:55

@Mata69: Mno, já bych se nedivila, že předešlá přítelkyně se stěhovala do pryč. Když si představím takový život - roky mám na krku invalidu, o kterého se musím starat, žádný vlastní život, děti s invalidním manželem žádné, a jen sem tam si ukradnu hezkou chvilku s chlapem, co to má podobné, jen se stará o matku. V ten moment, co by ten nemocný manžel umřel a mně tím padl ten závazek, taky prchám co nejdál někam, kde budu moct konečně žít sama za sebe a pořádně si užít zbytek svého vlastního života a nic mi nebude připomínat předchozí roky, kdy to stálo za bačkoru.

Elynor 9. 9. 2021 | 17:49

Souhlasím, taky se mi to zdá divné. Ona napřed vyjmenuje veškerý prospěch, co tímto vztahem získala, okecává to, jak je to hlavně kvůli dceři, která má ráda zvířátka, ale spíš bych řekla, že paní klofla příležitost. Bydlí u něj, svůj byt pronajímá, nikde se nezmiňuje, kolik sama na domácnost přispívá, přitom manželé nejsou. Pánovi je 50 let, zřejmě už toho od života moc nečekal, teď najednou je v očekávání syna ( a možná si ho Simona chtěla tím těhotenstvím pojistit, to ví jen ona sama, jak moc veliká to je láska, a jsou spolu necelé dva roky, přitom ona je v sedmém měsíci - to byl dost fofr s tím otěhotněním i přistěhováním se do jeho domu, řekla bych ). Možná si to měla lépe promyslet, do čeho leze. Nicméně teď už to nevylepší, dítě má právo na otce a otec na dítě, i kdyby se teď odstěhovala zpátky, tak co se tím vyřeší? Ten chlap už jí ze života nezmizí, a dceři už v hlavě beztak udělala dost velký guláš, než aby to ještě "vylepšovala".

Radna 9. 9. 2021 | 14:47

Mě i připadá podivný vztah paní k příteli. Z článku mám pocit, že už je s ním delší dobu jen pro to bydlení a že se tam dceři líbí. Jestli jí ale nebouří hormony a opravdu přítel její dceru okamžitě škrtnul a ani jí nepozdraví, tak je to skutečně psychopat a mít s ním dítě je to nejhorší, co se jí mohlo stát.

Mata69 9. 9. 2021 | 14:09

Možná je i varianta, že ta předešlá přítelkyně právě proto spálila mosty a odstěhovala se úplně jinam, protože věděla, že tento pán je poněkud psycho. Kdoví jak to bylo s tím "saháním" si na život...že by demonstračka? To je pak dost husté citové vydírání a od takového rychle pryč.

Mata69 9. 9. 2021 | 14:06

Mnooo, tak paní si nabrnkne chlapa a čeká s ním dítě, který, když si jeho předešlá přítelkyně nechala dítě vzít (asi i z pochopitelných důvodů), sáhl na život? Neměla trochu zbystřit, že krizové situace řeší poněkud zvláštním způsobem? A teď se diví, že se chová podivně? Možná bude ještě zírat až se to dítko narodí, tuším, že to bude ještě horší, chlapeček bude středobodem jeho světa. A třeba to je jinak, možné je, že v momentální hormonální bouři to paní vidí příliš vyhroceně a měla by být ráda, že se zajímá. Jak už tu zaznělo, v jiném článku si zase paní stěžuje, že se partner vůbec nezajímá.
A jen dodatek, jestli se cítí jako nosnice, tak to by asi měla snášet vejce a ne porodit dítě ne?

Elynor 9. 9. 2021 | 06:28

Hm. Před týdnem si tady jiná stěžovala, že manžela její těhotenství nezajímá. Tahle si stěžuje, že toho jejího to zajímá. Čili ať chlap dělá cokoliv, vždycky to může být špatně, a žena kolikrát neví, co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane. A když je zrovna těhotná, tak vyvádí několikanásobně víc než obvykle, protože hormony. Skoro se divím, že se lidstvo vůbec rozmnožuje... možná je to tím, že větší část lidstva to takhle neřeší a prostě se množí a zbytečně o tom nepřemýšlí.

Přečtěte si také

Horoskopy

Ani poslední zářijový den neleníte a věnujete se sportu. V jedné kolektivní aktivitě jste se našli a…