SIMONA (46): Mám hezký vztah, ale ničí mě do puntíku plánovaný sex

5 komentářů

Dita
4. února • 14:07

Klidně každou sobotu než jednou za uherak😂

Babiali
4. února • 5:29

Vůbec bych nehledala problém,tam,kde není.Takoveho muže v dnešní době lupou hledat.Sex je příjemná a uvolňující fáze života a patří to k životnímu rituálu,ale abych kvůli tomu vyloženě, ničila vše ostatní,je totální hloupost.

Mata69
9. srpna • 15:03

Aneb - když nemám problém, tak si ho vymyslím a vyrobím. 8-) Paní byla 15 let vdaná za nějakýho Barona Prášila, tak by si snad mohla vážit člověka, na kterého je spoleh. Jo, ono to v sexu může časem trochu "nuda" být...záleží na úhlu pohledu. Můžete to zkoušet kdekoliv, v jídelně, na pračce, na seníku...počet tělních otvorů je taky omezen (jak říká jeden známý sexuolog), takže vymýšlet pořád nějaký vzrůšo bude asi dost obtížné. Proč to neobrátit a netěšit se na tu sobotu, když se nevídají denně? Ne, jednodušší je to si to znechutit. Tak třeba jí ta "osoba" pomůže...nebo otevře oči...nebo jí řekne, že neví co by...A vždycky si paní může nabrnknout někoho jiného - kdo nebude vycházet s jejím synem, kdo bude nespolehlivý, ale bude to s ním vzrůšo...prvních pár měsíců...

Kaja
4. února • 17:33

@Mata69: Věřím jí, že se zpočátku na sobotu těšila, ale teď už jí to přijde jako nuda a povinnost. No a taky jí věřím, že chtěla změnu, ale přítelovi to nešlo. Můj bývalý to taky uměl dělat jen tak, jak on chtěl. Když jsem chtěla něco jinak, tak přešel do pasivity typu “prkno”. Paní má asi pravdu, bude to muset nechat být, jak to je. Z nudného, ale spolehlivého patrona vášnivého milovníka nevykřeše. Na druhou stranu respekt za to, že se to oba snaží řešit.

Rambíša
9. srpna • 9:43

Osoba by měla být ráda,za to,co má. Jeví-li se jí to jako nudné,tak ať spálí mosty a hledá jiného.

Doporučujeme

Články odjinud