SIMONA (63): Potkala jsem anděla. Cítím, že mě neustále ochraňuje | Foto: iStock

Foto: iStock

SIMONA (63): Potkala jsem anděla. Cítím, že mě neustále ochraňuje

Každá z nás zažila v životě malý nebo velký zázrak. A některé přísahají, že za nimi stojí setkání s andělem. To je případ i paní Simony, která na celý zážitek nikdy nezapomene.

Tohle jsem prožila před více než patnácti lety a dodnes si neumím vysvětlit, proč se anděl ukázal zrovna mně. Ale popořádku. Žila jsem tehdy osaměle a hekticky, a jak se blížil Štědrý den, prohluboval se můj smutek a deprese.

Přes den jsem neustále pracovala a něco zařizovala, po večerech jsem se cítila unavená a smutná. Pracovala jsem v účetní firmě, takže jsem dřela i o víkendech. Jsem totiž ten typ, který musí být dokonalý a nejlepší za každou cenu. Tedy byla jsem.Večer před Štědrým dnem jsem ulehla ke spánku, pomodlila se a klidně jsem usnula. V noci mi do snu vstoupil nádherný bílý anděl, vzal mě za ruku a já jako vánek vzlétla k oblakům. Řekl mi, abych neměla strach, že jsem dítě boží a mám se každý večer pomodlit a poprosit nebesa o seslání láskyplného partnera a vše pak už odevzdat vesmíru.

Poté mě vrátil zpátky na zem a já se okamžitě probudila. Hodiny ukazovaly půl čtvrté ráno. Byl to tak silný zážitek, že jsem se rozhodla začít měnit život.

Objednala jsem se na terapii a po půl roce sezení jsem si odžila spoustu svých traumat a smutků z dětství. V práci jsem dala výpověď a našla si místo, kde jsem mohla být víc sama sebou. Vázala jsem květiny a časem si otevřela svůj vlastní obchůdek. Na radu anděla jsem svá trápení odevzdala nebesům.

Každý večer před spaním se pomodlím a věřte mi, že se cítím lehce a zase jsem šťastná. I láska, po které jsem toužila, mi přišla do života. Aleš je sice o tři roky mladší než já, ale mám pocit, že on je druhá půlka mé duše.

Vím, že jsem si spoustu změn vybojovala sama, ale nebýt andělského snu, nikdy bych se neodvážila vydat se vlastní cestou. I když se mi už anděl nikdy nezjevil, cítím, že je pořád se mnou.

Doporučujeme

Články odjinud