Sinéad O‘Connor: Trpěla psychickými problémy a teď konvertovala k islámu!

2. 11. 2018
Nejslavnější Irka, která dobyla svět megahitem Nothing Compares 2U. Matka čtyř dětí, výbušná a provokativní zpěvačka, která si nebrala servítky ani na veřejnosti. Sinéad O‘Connor trpí bipolární poruchou, několikrát se pokusila o sebevraždu a obvinila vlastní matku z týrání. Neměla štěstí v lásce a před pár dny oznámila, že konvertovala k islámu. Ze Sinéad se stala Shuhada Davitt. Proč to udělala?

Krušný život s matkou

Sinéad O‘Connor se narodila v roce 1966 kousek od Dublinu, hlavního města Irska. Měla ještě čtyři sourozence a jeden z jejích bratrů Joseph je uznávaným spisovatelem. Jeho knihy vyšly i v češtině.

Dětství ale zřejmě nebylo moc idylické, rodiče se brzo rozvedli a část dětí zůstala s matkou, část s otcem. Sinéad zůstala s matkou a jejich společný život později označila za mučicí komoru. Přesto ji zlomila její tragická smrt v roce 1985.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Dnes vstupuje Slunce do znamení Vah, což ve vás evokuje zamyšlení se nad tím, co v poslední době děláte. Stejně tak jako váhavé Váhy budete nerozhodní. Zejména oblast vztahů bude…

Nejčtenější články

Doporučujeme