Sisa Sklovska oslnila zpěvem i diamantem, sklidila největší aplaus!

19. 5. 2009
Sisa Sklovska oslnila zpěvem i diamantem, sklidila největší aplaus!
Premiérově se role hraběnky z Galle v českém muzikálu Kladivo na čarodějnice zhostila slovenská zpěvačka Sisa Sklovska (43), která všechny přítomné diváky oslnila nejen vypůjčeným diamantovým náhrdelníkem, ale především svým hlasem. Po premiéře sklidila největší potlesk ze všech účinkujících.

"Mé pocity jsou úžasné. Na to, že to byla premiéra, lidé reagovali opravdu krásně. Byla tu fantastická atmosféra," svěřila se Korzu krátce po představení dojatá zpěvačka.

Sisa se přiznala, že vždy, když na jevišti zpívá, pozoruje reakce diváků. "Baví mě to. Vidím na nich, jestli jsou znudění, nebo se jim to líbí. Na dnešní premiéře se tvářili velmi dobře. Občas tu bylo až hrobové ticho, když jsem zpívala. Nejvíc mě ale potěšilo, že na konci byli někteří lidé dojatí. Tím, že muzikál nemá happyend, vzbuzuje opravdu silné pocity," tvrdí sólistka opery Slovenského národního divadla.

Protože má již s muzikály zkušenost - účinkovala například v muzikále Daniela Landy Krysař nebo u Janka Ledeckého v Hamletovi -, na nový muzikál se velmi těšila. "Nemohla jsem skoro dospat. Tak jsem se těšila," svěřila se.

Diamanty za statisíce musela vrátit Klenotnická firma DIC jí na večer zapůjčila diamantový náhrdelník v hodnotě několika set tisíc korun. Ten diváci mohli po celou dobu představení obdivovat na jejím krku. "Pro mě to nebylo poprvé, co jsem měla na sobě diamant. Už se mi podobná příležitost naskytla," prozradila Sisa. Přesto jí bylo trochu líto, když ho musela po představení navrátit majiteli. Na otázku, zda jí ho firma zapůjčí i na další vystoupení, jen zklamaně odvětila: "To asi těžko."

V dalších rolích muzikálu Kladivo na čarodějnice se objevili například Lukáš Vaculík, který si zahrál proradného inkvizitora Bobliga, Vladimír Hron v roli faráře Schmidta nebo Lešek Semelka v roli kata. Na muzikál se přišly podívat i Monika Absolonová a Ilona Csáková, která měla původně v muzikále účinkovat. Kvůli rizikovému těhotenství se ale nakonec rozhodla spolupráci ukončit. Roli za ni převzala Michaela Zemánková.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Zásadní problémy, které vás nyní mohou potkat, budou souviset s vaším životním stylem. Jak jistě sami dobře víte, nikdy není pozdě začít žít podle zákonů, které vás vyvedou z bludiště…

Nejčtenější články

Články odjinud