Skandály a úlety v Karlových Varech: Pamatujete si je také?

29. 6. 2018
Skandály a úlety v Karlových Varech: Pamatujete si je také?
29. června startuje již 53. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary. Ačkoliv během následujících dnů půjde především o filmy, veřejnost se jistě těší na nové pikantní historky ze zákulisí. Jaké skandály se odehrály během minulých ročníků?

Koupačka v řece

V roce 2010 se o jedno z největších pozdvižení postaralo herecké trio Aňa Geislerová, Taťána Vilhelmová a Jiří Macháček. Na festivalu v Karlových Varech totiž Macháček slavil své 44. narozeniny a oslava se zvrtla a pokračovala až do ranních hodin. Již za světla pak končila koupáním hereček v řece a netrvalo dlouho a přidal se i opilý Macháček, který pak v mokré košili chodil mezi dalšími hosty festivalu po promenádě.

Co chystá Jiří Bartoška na letošním MFFKV? Podívejte se na video:

Rvačka Igora Chauna

V roce 2010 byla asi nejsledovanější kauzou bitka režiséra Igora Chauna. Ten vzal na festival do Karlových Varů svoji dceru Celestýnu, se kterou se předtím dlouhá léta nevídal. Na večerní party se pak opil, zatímco Celestýna, na kterou zřejmě zapomněl, spala na hotelovém pokoji. Chaun na party sbalil cizí ženu, kterou vzal do postele, ve které ležela jeho dcera. Ta začala okamžitě protestovat, což se Chaunovi nelíbilo a začal Celestýnu bít do hlavy. Na místo byla přivolána i policie, a ačkoliv se Chaun vymlouval na to, že žena byla jeho známá, která jen potřebovala někde přespat, jeho dcera prohlásila, že už ho v životě nechce vidět.

Více o programu v Karlových Varech najdete ZDE

Ruppert na lavičce

Zpěvák kapely Monkey Business je exhibicionista tělem i duší. Málokdy se stane, že by se na pódiu nesvlékal minimálně do půl těla, případně nevystupoval ve vyzývavých kostýmech. I když Ruppert je zřejmě takový od přírody, skleničkou na povzbuzení a dodání odvahy rozhodně nepohrdne. Občas je těch skleniček víc, což může skončit i ostudou. V roce 2010 se Ruppertovi podařilo přebrat na Karlovarském festivalu a když se v podroušeném stavu vydal na hotel, potřeboval zřejmě pauzu, a tak si ustlal na lavičce. Kde ho vyfotil senzacechtivý kolemjdoucí. Ruppert však celou kauzu bral s humorem sobě vlastním a se smíchem vysvětlit, že takhle to prostě na festivalu chodí.

Rvačka Agáty Hanychové

O další pěstní souboj se o rok později postarala modelka Agáta Prachařová. V té době byla ještě Hanychová a do Karlových Varů přijela s tehdejším partnerem Mirkem Dopitou a kolonáda jim byla malá. Cestou z bujarého večírku se údajně opilá Agáta s Dopitou válela na zemi, když se na místě nachomýtl turista, který jí chtěl pomoct vstát. Měl ale kolem krku fotoaparát, a tak po něm Dopita v domnění, že jde o paparazzi, vystartoval a napadl ho pěstmi.

Turista skončil s lehkým zraněním v nemocnici, Dopita za mřížemi. Předtím se ale s Agátou snažil před policií utéct taxíkem. Rvačka měla ještě dohru, na festival dostala od ředitele Jiřího Bartošky zákaz vstupu nejen Agáta, ale i její matka Veronika Žilková.

Kaiser namol

Ve stejném roce se o rozruch na festivalu v Karlových Varech postaral i herec Oldřich Kaiser. Krátce před festivalem se totiž vrátil z protialkoholní léčebny, jak se ale zdálo, léčba nebyla příliš úspěšná. Na RWE festivalu, který probíhal v rámci Karlovarského festivalu, se herec rozparádil natolik, že se během vystoupení kapely Olympic začal sápat na pódium a chtěl se k jejich vystoupení připojit. Zkrotit rozdivočelého Kaisera nakonec musela ochranka za pomoci zpěváka Ondřeje Hejmy.

Ornella Štiková otěhotněla

Rok 2012 byl na karlovarské skandály prostě bohatý. Svůj románek se zámožným podnikatelem a manželem moderátorky Gábiny Partyšové Josefem Koktou tam odhalila mladičká Ornella Štiková, která se tím stala v následujících měsících nejsledovanější „celebritou“. Štikové se s Koktou navíc podařilo otěhotnět a po lítém boji, kdy bulváru prozradila první poslední, nakonec svého milence vyhrála. Nyní tvoří šťastnou rodinku i se synem Quentinem.

Opilý Michal Hrdlička

Během ročníku 2016 se řešilo opilecké řádění tehdejšího moderátora sportovních zpráv na Nově Michala Hrdličky. V Karlových Varech to přehnal s alkoholem a během jednoho večera se stihl osahávat a líbat s pěti různými ženami. Jakmile jeho kamarádi zpozorovali, že se na Hrdličku zaměřily objektivy fotografů, snažili se opilého moderátora odvést na hotel. Ani cesta neproběhla bez skandálu, Hrdlička se sotva držel na nohou, padal na kapoty aut a močil na ulici. Krátce po návratu z Varů pak dostal na Nově padáka.

Geislerová a hasiči

Aňa Geislerová se nezdá, ale na svém kontě má skandálů z Varů víc. I tentokrát se herečka opila víc, než bylo únosné, a v celé akci opět figurovala řeka. Opilá Geislerová do ní totiž upustila telefon a začala vyvádět. Na místo nakonec museli přijet hasiči, kteří utopený mobil našli a vylovili.

Karlovy Vary 2017: Dekolt Jitky Čančarové i Moniky Koblížkové

Rok 2017 probíhal ve znamení odhalování poprsí i kalhotek. Největší pozornost na sebe strhla herečka Jitka Čvančarová, jejíž dekolt propírala všechna média i sociální sítě napříč republikou. Topmodelka Karolina Kurková a herečka Zuzana Stivínová si zase oblékly téměř stejné šaty, modelka Andrea Verešová odhalila kalhotky a přítelkyně Leoše Mareše Monika Koblížková ukázala prsa z boku. Žádné velké drama se ale nekonalo, tak se nechme překvapit, co přinese tento rok.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

V rodinném životě jste nadmíru spokojeni a též přátelé se k vám rádi vracejí. Dokonce si oblíbíte novou aktivitu, která nadchne všechny členy rodiny. Však jste společenští a umíte si najít…

Nejčtenější články

Doporučujeme