Skandály a úlety v Karlových Varech: Pamatujete si je také?

27. 6. 2019
V pátek 28. června 2019 startuje již 54. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary. Ačkoliv během následujících dnů půjde především o filmy, veřejnost se jistě těší také na nové pikantní historky ze zákulisí. Jaké skandály se odehrály během minulých ročníků?

Koupačka v řece

V roce 2010 se o jedno z největších pozdvižení postaralo herecké trio Aňa Geislerová, Taťána Vilhelmová a Jiří Macháček. Na festivalu v Karlových Varech totiž Macháček slavil své 44. narozeniny a oslava se zvrtla a pokračovala až do ranních hodin. Již za světla pak končila koupáním hereček v řece a netrvalo dlouho a přidal se i opilý Macháček, který pak v mokré košili chodil mezi dalšími hosty festivalu po promenádě.

Rvačka Igora Chauna

V roce 2010 byla asi nejsledovanější kauzou bitka režiséra Igora Chauna. Ten vzal na festival do Karlových Varů svoji dceru Celestýnu, se kterou se předtím dlouhá léta nevídal. Na večerní party se pak opil, zatímco Celestýna, na kterou zřejmě zapomněl, spala na hotelovém pokoji. Chaun na party sbalil cizí ženu, kterou vzal do postele, ve které ležela jeho dcera. Ta začala okamžitě protestovat, což se Chaunovi nelíbilo a začal Celestýnu bít do hlavy. Na místo byla přivolána i policie, a ačkoliv se Chaun vymlouval na to, že žena byla jeho známá, která jen potřebovala někde přespat, jeho dcera prohlásila, že už ho v životě nechce vidět.

Ruppert na lavičce

Zpěvák kapely Monkey Business je exhibicionista tělem i duší. Málokdy se stane, že by se na pódiu nesvlékal minimálně do půl těla, případně nevystupoval ve vyzývavých kostýmech. I když Ruppert je zřejmě takový od přírody, skleničkou na povzbuzení a dodání odvahy rozhodně nepohrdne. Občas je těch skleniček víc, což může skončit i ostudou. V roce 2010 se Ruppertovi podařilo přebrat na Karlovarském festivalu a když se v podroušeném stavu vydal na hotel, potřeboval zřejmě pauzu, a tak si ustlal na lavičce. Kde ho vyfotil senzacechtivý kolemjdoucí. Ruppert však celou kauzu bral s humorem sobě vlastním a se smíchem vysvětlit, že takhle to prostě na festivalu chodí.

Rvačka Agáty Hanychové

O další pěstní souboj se o rok později postarala modelka Agáta Prachařová. V té době byla ještě Hanychová a do Karlových Varů přijela s tehdejším partnerem Mirkem Dopitou a kolonáda jim byla malá. Cestou z bujarého večírku se údajně opilá Agáta s Dopitou válela na zemi, když se na místě nachomýtl turista, který jí chtěl pomoct vstát. Měl ale kolem krku fotoaparát, a tak po něm Dopita v domnění, že jde o paparazzi, vystartoval a napadl ho pěstmi.

Festival ve Varech odhalil seznam festivalových filmů: Kdo může doufat v ocenění? Čtěte ZDE.

Turista skončil s lehkým zraněním v nemocnici, Dopita za mřížemi. Předtím se ale s Agátou snažil před policií utéct taxíkem. Rvačka měla ještě dohru, na festival dostala od ředitele Jiřího Bartošky zákaz vstupu nejen Agáta, ale i její matka Veronika Žilková.

Kaiser namol

Ve stejném roce se o rozruch na festivalu v Karlových Varech postaral i herec Oldřich Kaiser. Krátce před festivalem se totiž vrátil z protialkoholní léčebny, jak se ale zdálo, léčba nebyla příliš úspěšná. Na RWE festivalu, který probíhal v rámci Karlovarského festivalu, se herec rozparádil natolik, že se během vystoupení kapely Olympic začal sápat na pódium a chtěl se k jejich vystoupení připojit. Zkrotit rozdivočelého Kaisera nakonec musela ochranka za pomoci zpěváka Ondřeje Hejmy.

Ornella Štiková otěhotněla

Rok 2012 byl na karlovarské skandály prostě bohatý. Svůj románek se zámožným podnikatelem a manželem moderátorky Gábiny Partyšové Josefem Koktou tam odhalila mladičká Ornella Štiková, která se tím stala v následujících měsících nejsledovanější „celebritou“. Štikové se s Koktou navíc podařilo otěhotnět a po lítém boji, kdy bulváru prozradila první poslední, nakonec svého milence vyhrála. Nyní tvoří šťastnou rodinku i se synem Quentinem. 

Opilý Michal Hrdlička

Během ročníku 2016 se řešilo opilecké řádění tehdejšího moderátora sportovních zpráv na Nově Michala Hrdličky. V Karlových Varech to přehnal s alkoholem a během jednoho večera se stihl osahávat a líbat s pěti různými ženami. Jakmile jeho kamarádi zpozorovali, že se na Hrdličku zaměřily objektivy fotografů, snažili se opilého moderátora odvést na hotel. Ani cesta neproběhla bez skandálu, Hrdlička se sotva držel na nohou, padal na kapoty aut a močil na ulici. Krátce po návratu z Varů pak dostal na Nově padáka a málem i kopačky od přítelkyně tenistky Karolíny Plíškové. Vše ale nakonec dobře dopadlo a dnes jsou z nich manželé. Práce na Nocě Hrdlička nelituje, jeho manželka ho totiž zaměstnala jako svého manažera.

Kam v Karlových varech vyrazit na „lov“ celebrit? A kde najít jejich program? Čtěte ZDE. 

Geislerová a hasiči

Aňa Geislerová se nezdá, ale na svém kontě má skandálů z Varů víc. I tentokrát se herečka opila víc, než bylo únosné, a v celé akci opět figurovala řeka. Opilá Geislerová do ní totiž upustila telefon a začala vyvádět. Na místo nakonec museli přijet hasiči, kteří utopený mobil našli a vylovili.

Dekolt Jitky Čančarové i Moniky Koblížkové

Rok 2017 probíhal ve znamení odhalování poprsí i kalhotek. Největší pozornost na sebe strhla herečka Jitka Čvančarová, jejíž dekolt propírala všechna média i sociální sítě napříč republikou. Topmodelka Karolina Kurková a herečka Zuzana Stivínová si zase oblékly téměř stejné šaty, modelka Andrea Verešová odhalila kalhotky a tehdy ještě přítelkyně Leoše Mareše Monika Koblížková (nyní Marešová) ukázala prsa z boku. Žádné velké drama se ale tentokrát nekonalo.

Fotbalista obtěžoval modelky a močil na ulici

V roce 2018 se výjimečně nepostarala o skandál žádná celebrita, ale sportovec. Fotbalista FV Viktoria Plzeň Daniel Kolář v Karlových Varech porušil životosprávu, vypil víc, než kolik dokázal zvládnout a nakonec na jedné z festivalových módních přehlídek vtrhl na molo do půl těla nahý, poté v baru obtěžoval modelky a nakonec močil na ulici. Na rozdíl od ostatních skandálů si ale Kolář svůj trest tvrdě odpykal, protože fotbalový klub ho za porušení životosprávy potrestal několikaměsíčním zadržením platu, což byl v Kolářově případě milion korun.

Vstupenky a festival passy v Karlových Varech: Co se vám nejvíc vyplatí a jak je zařídit? Čtěte ZDE.

Fotbalista se nakonec omluvil i veřejně na Facebooku: „Udělal jsem obrovskou chybu. Mé včerejší chování se absolutně neslučuje s chováním profesionálního sportovce, bylo to ode mě trapné. Řadu lidí jsem tím zklamal a jsem si toho plně vědom. Chtěl bych se všem moc omluvit a jsem připravený přijmout jakýkoli klubový trest a nést za své chování následky. Omlouvám se.“

A co asi vyvedou slavné hvězdy v roce 2019?

 

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Na své dovednosti a energičnost si nemůžete stěžovat. Sice vás občas přepadne únava, ale nejde o nic hrozného. Veškeré pracovní povinnosti dotáhnete do konce a nemusíte se bát připomínek…

Nejčtenější články

Doporučujeme