Skandály českého showbyznysu 2017: Co otřásalo světem slavných?

28. 12. 2017
Český showbyznys i v roce 2017 zažil malé i větší skandály. Některé byly spíš k zasmání, u jiných člověk pochyboval o zdravém rozumu zúčastněných. Co se dělo ve světě slavných v uplynulých dvanácti měsících?

Nevěra Agáty Prachařové

Agáta Prachařová se v posledních měsících věnuje především mateřství, v září se jí totiž narodila dcera Mia. Situace kolem těhotenství ale vůbec nebyla jednoduchá. Krátce poté, co dcera herečky Veroniky Žilkové oznámila svoje těhotenství, vyšly na povrch informace o její údajné nevěře s mladým fotografem Dereckem Hardem. Spekulovalo se dokonce o tom, že by mohl být otcem jejího dítěte.

Agáta všechny tyto informace popírala, její manželství s Jakubem Prachařem se ale zřejmě otřásalo v základech a modelka musela dokonce vyhledat odbornou pomoc kvůli psychickým potížím. Jaká je tedy vlastně pravda, ví jen a pouze Agáta. Dobrá zpráva je, že manželství krizi ustálo, Prachař u porodu asistoval a nyní se všichni shodují na tom, že malá Mia vypadá, jako by Prachařovi z oka vypadla.

Podívejte se na fotky do galerie:

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek
Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Milé Ryby, ode dneška jste v práci tak trochu mimo. A vlastně si to za můžete sami, protože si stavíte doslova vzdušné zámky. Už se nedržíte reality a vymýšlíte postupy, které jsou…

Nejčtenější články

Doporučujeme