SKINDIVIDUAL od Oriflame

18. 2. 2008
Chytrá péče, která respektuje individuální potřeby pleti Každá žena je osobností – individualitou a žije svůj jedinečný život. Tak jako je jedinečný váš životní styl a prostředí, ve kterém se pohybujete, vaše záliby a vaše vlastnosti, tak je jedinečná i vaše pleť a její dispozice.

Jsem výjimečná a stejně tak i moje pleť. Jak se pomalu blížím třicátému roku, všimla jsem si, že moje pleť už není tak pevná a zářivá, jako bývala dříve. Objevila jsem i první jemné linky“

Odpovědí na individualitu, specifické potřeby každé pleti a projevy stárnutí pleti od 25 let věku je revoluční pleťová kosmetika SKINDIVIDUAL.

Pleťová kosmetika SKINDIVIDUAL od Oriflame je výjimečná tím, že respektuje individuální potřeby pleti a pomáhá redukovat již první známky stárnutí ve všech vrstvách kůže. Tyto výhody jsou zabudovány rovněž do názvu celé řady, který tvoří synergie dvou anglických slov: skin (pleť) a individual (individuální, jedinečný) = SKINDIVIDUAL.

Pleťová kosmetika SKINDIVIDUAL chrání, revitalizuje a regeneruje pleť. Převratná technologie Dermo-Adapt TM obsahuje výtažky ze švédské brusinky, zabraňuje stárnutí pleti a individuálně se přizpůsobí každé pleti. V nabídce pleťové řady SKINDIVIDUAL najdete Denní a Noční krém, Oční sérum, Denní emulzi SPF 15 a od ledna nově i Pleťové sérum pro okamžité zmírnění prvních známek stárnutí pleti. Technologie Dermo-Adapt TM je založena na výtažcích z plodů a listů švédské brusinky a účinně působí ve třech krocích:

  1. chrání: pohlcuje volné radikály
  2. revitalizuje: stimuluje obnovu pleťových buněk
  3. regeneruje: chrání buněčnou DNA*
  • Laboratorně testováno

Pleťová kosmetika Oriflame SKINDIVIDUAL zajišťuje hloubkovou péči v boji proti stárnutí pleti. Aktivuje proces přírodní obnovy pleti a zlepšuje tak její tonus a navrací mladistvý vzhled.

Denní krém Skindividual

Denní krém s unikátní technologií Dermo-AdaptTM se přizpůsobí specifickým potřebám každé pleti. Pomáhá pleť zpevnit a vyhladit jemné linky. Navíc aktivuje proces přírodní obnovy pleti, zlepšuje její tonus a navrací jí mladistvý vzhled. Denní krém je jemně parfémovaný osvěžující vůní. Vhodný k aplikaci ráno po čištění na obličej a krk.

Prokázané účinky Denního krému SKINDIVIDUAL: 85 %* - Vyhlazuje jemné linky a vrásky 86 %* - Zlepšuje elasticitu pleti 86 %* - Sjednocuje tonus pleti a projasňuje ji 91 %* - Zvyšuje pružnost pleti 86 %* - Zjemňuje povrch pleti

  • na základě hodnocení spotřebitelů po použití Denního krému SKINDIVIDUAL (1165)

Noční krém Skindividual Skindividual Night Cream

Oživující noční krém obsahuje technologii Dermo-AdaptTM , která pomáhá obnovovat pleťové buňky během noci. Působí do všech vrstev pleti a zlepšuje tak její pevnost. Vyhlazuje jemné linky pleti a zachovává její mladistvý vzhled. Jemně parfémovaný noční krém je určený pro aplikaci večer po čištění na obličej a krk. Vhodný pro každý typ pleti.

Prokázané účinky Nočního krému SKINDIVIDUAL:

82 %* - Zvyšuje pevnost pleti 81 %* - Vyhlazuje jemné linky a vrásky 90 %* - Sjednocuje tonus pleti a projasňuje ji 90 %* - Zjemňuje povrch pleti 80 %* - Zlepšuje elasticitu pleti

  • na základě hodnocení spotřebitelů po použití Nočního krému SKINDIVIDUAL (1195)

Pleťové sérum Skindividual

Pleťové sérum Skindividual využívá technologii Dermo-Adapt™a rostlinný exfoliační komplex, která pomáhá dlouhodobě redukovat první známky stárnutí pleti. Složení je obohaceno o částečky odrážející světlo, díky kterým pleť okamžitě vypadá projasněně a mladistvě. Silikonové částečky dodávají pleti na dotek příjemný pocit. Aplikujte na vyčištěný obličej každé ráno a/nebo večer, poté použijte váš oblíbený krém. Sérum je vhodné pro každý typ pleti.

OKAMŽITĚ ZMÍRŇUJE PRVNÍ ZNÁMKY STÁRNUTÍ:

  1. Jemné linky a vrásky vypadají vyhlazeněji: 73 % žen souhlasí*
  2. Pomáhá projasnit a zjemnit pleť: 86 % žen souhlasí*
  3. Pleť vypadá dokonaleji: 84 % žen souhlasí*
  • laboratorně testováno

Na http://www.oriflame.cz>www.oriflame.cz se dozvíte více o kompletní nabídce kosmetiky SKINDIVIDUAL. Můžete si prolistovat katalog produktů on-line. Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na http://www.oriflame.cz>www.oriflame.cz. Pokud by jste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Letos prožijete skutečně ojedinělé vánoční přípravy, a proto se nechte unášet pravým duchem nejkrásnějších svátků v roce. Nepodceňujte přípravu a dbejte na uklízení, dekorace a další…

Nejčtenější články

Doporučujeme