Skinny džíny jsou pasé! Jaké vám v šatníku nesmí chybět letos?

30. 1. 2018
Skinny džíny jsou pasé! Jaké vám v šatníku nesmí chybět letos?
Skinny džíny se několik posledních let držely neustále v kurzu a nebylo téměř možné v obchodech sehnat jiné. Letos se ale všechno změní. Skinny džíny budete muset nechat ve skříni a pořídit si zkrácené zvonáče, mom jeans, boyfriendky nebo mix džínoviny.

Skinny džíny – ať už je milujete nebo ne – se v roce 2018 nosit nebudou. Mohou za to údajně jegginy. Reakce byla jasná: Návrháři a výrobci chtějí, aby džíny byly opět džíny a ne jen džínové legíny. Znamená to, že se vrátily devadesátky a vy se budete muset soukat do outfitů, jaké nosila Brenda z Beverly Hills? Ne tak docela, i když i tyto džíny se vracejí do módy. Co tedy letos nosit?

Boyfriend džíny

Je na čase si alespoň jedny koupit! Přes den je noste s tričkem a teniskami, večer k nim oblékněte přiléhavý rolák a obujte blýskavé mokasíny nebo lodičky. A nezapomeňte ohrnout nohavice!

Mix džínoviny

Představte si, že dvoje odlišné džíny rozstříháte, pak je spojíte v jedny a nebudete se snažit zamaskovat nedokonalosti ani trčící nitě. Tak nějak takhle vypadají ty džíny, které jsou aktuálně v kurzu. Pamatujte, že takové džíny hrají v outfitu hlavní roli, takže zbytek oblečení a doplňků by měl být opravdu jednoduchý.

Mom jeans

Takzvané mom jeans jsou symbolem 80. i 90. let – vysoký pas, zužující se zkrácené nohavice a pořádně hustá a pevná džínovina. Když už je nosíte, využijte zvýraznění pasu. Vršky zastrčte, svetříky a kimona přepásejte.

Zkrácené zvonáče

Když zvonáče, tak zkrácené! Nejlépe vypadají s kotníkovými botami na podpatku. Vršky můžete střídat podle libosti. Rozumí si s uvolněným i elegantním stylem.

Znáte všechny typy džín? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

V pondělí budou pokračovat pracovní nesnáze, které začaly ke konci minulého týdne. Jste z toho rozladění, protože jste zvyklí na prvenství. Kdybyste požádali o pomoc, vaše trápení by se…

Nejčtenější články

Doporučujeme