Skinny džíny jsou pasé! Jaké vám v šatníku nesmí chybět letos?

30. 1. 2018
Skinny džíny jsou pasé! Jaké vám v šatníku nesmí chybět letos?
Skinny džíny se několik posledních let držely neustále v kurzu a nebylo téměř možné v obchodech sehnat jiné. Letos se ale všechno změní. Skinny džíny budete muset nechat ve skříni a pořídit si zkrácené zvonáče, mom jeans, boyfriendky nebo mix džínoviny.

Skinny džíny – ať už je milujete nebo ne – se v roce 2018 nosit nebudou. Mohou za to údajně jegginy. Reakce byla jasná: Návrháři a výrobci chtějí, aby džíny byly opět džíny a ne jen džínové legíny. Znamená to, že se vrátily devadesátky a vy se budete muset soukat do outfitů, jaké nosila Brenda z Beverly Hills? Ne tak docela, i když i tyto džíny se vracejí do módy. Co tedy letos nosit?

Boyfriend džíny

Je na čase si alespoň jedny koupit! Přes den je noste s tričkem a teniskami, večer k nim oblékněte přiléhavý rolák a obujte blýskavé mokasíny nebo lodičky. A nezapomeňte ohrnout nohavice!

Mix džínoviny

Představte si, že dvoje odlišné džíny rozstříháte, pak je spojíte v jedny a nebudete se snažit zamaskovat nedokonalosti ani trčící nitě. Tak nějak takhle vypadají ty džíny, které jsou aktuálně v kurzu. Pamatujte, že takové džíny hrají v outfitu hlavní roli, takže zbytek oblečení a doplňků by měl být opravdu jednoduchý.

Mom jeans

Takzvané mom jeans jsou symbolem 80. i 90. let – vysoký pas, zužující se zkrácené nohavice a pořádně hustá a pevná džínovina. Když už je nosíte, využijte zvýraznění pasu. Vršky zastrčte, svetříky a kimona přepásejte.

Zkrácené zvonáče

Když zvonáče, tak zkrácené! Nejlépe vypadají s kotníkovými botami na podpatku. Vršky můžete střídat podle libosti. Rozumí si s uvolněným i elegantním stylem.

Znáte všechny typy džín? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Nadřízený vás absolutně nešetří, dokonce vám plánuje další práci. Milí Kozorozi, rozhodně si neberte povinnosti nad rámec svých možností. Šéf nemá rozum, tak ho musíte mít vy. Tak náročné…

Nejčtenější články

Doporučujeme