Komentáře k článku zpět na článek

helza 1. 2. 2018 | 12:14

monada: Tedy fakt nejsem odborník, ale myslím, že ony elastické pohodlné nejsou skinny, možná ani ne slim, jsou to prostě jenom elastické. Skinny džíny v sobě mají nejvíce elastanu, a tím pádem opravdu dokonale obepnou. Znamená to, že neodpustí žádný nedostatek, a tak jsou ideální především pro opravdu štíhlé ženy s nožkama jako laňka. Vlastně něco jako džegíny. Skin znamená kůže, takže jsou obepnuté tak, že vypadají, jako namalovaná kůže bet oblečení.

šiška 31. 1. 2018 | 16:17

Já myslela že se nosí naprosto vše!! Neustále jsem to slyšela a četla. Je mi jedno co se nosí, především se to musí líbit mě a slušet mi to!!!

monada 30. 1. 2018 | 14:52
monada 30. 1. 2018 | 14:52

Móda nemóda zůstanu u svých elastických pohodlných snad je nepřestanou vyrábět. Mám jeden obchod kde prodávají moji velikost a hlavně jsou do pasu. Žádné zvony ani roury . Prostě klasika.Musím si 1x za rok nebo i 2x koupit jelikož je prodřu mezi stehny. Když je dobrá cena tak hned beru dvoje.Pak s nich ušiji kabelu nebo batoh takže nic se nevyhazuje. Hezký den . Na fotce mohli dát starší plnoštíhlou kočku.

Přečtěte si také

Horoskopy

Pracovní shon není zrovna voda na váš mlýn, takže máte pocit, že jste v těchto dnech vystaveni četným…

Nejčtenější články

Články odjinud