Škola mrkání

25. 11. 2010
Škola mrkání
Vypátrali jsme triky vyzývavých svůdnic, které na sebe strhávají veškerou mužskou pozornost. Jaké triky to jsou? Velmi jednoduché, můžete se je naučit i vy!

Flirtující Základní pohled každé pravé svůdkyně. Tak bez tohoto triku bychom to měly, my ženy, v životě velmi těžké. Důležitá je ale správná technika, protože jinak může naše snaha přijít vniveč. Základem jsou oči – jemně přivřené, ale plné erotického náboje. Pokud jsou dolaďěny svůdnou hrou prstů ve vlasech a jazyka, vaše oběť půjde do kolen!

Nahněvaná Ne každý den bývá růžový a narazit na člověka, který nás rozpálí doběla, není také nijak výjimečné. Než ale napočítáte do deseti, abyste mu z plných plic řekli, co si o něm myslíte, pusťte všechen svůj vztek do výrazu. Pohled lehce zespoda, zamračené čelo a koutky rtů svěšené hluboko dolů říkají vše.

Vystrašená Někdo má strach z pavouků, někdo se bojí výšek a jiného zase děsí tma. Jsou však i momenty, kdy nás vystraší nepředvídaná událost nebo něčí „nevinný“ žertík. Nepříjemné emoce při tom vyjadřujeme víceméně intuitivně. Avšak návod, jak správně vypoulit oči a ukázat ten správný vyděšený výraz, je také umění…

Znechucená No tak to je teda vážně nechutné! Někdy musíme čelit věcem, které bychom raději zapomněli ještě předtím, než se udály. Je vám něco „proti srsti“? Dejte to co nejrychleji najevo, aniž byste musela cokoli kulantně říkat. Znechucený pohled s typicky nakrčeným nosem a odmítavě zvednutou rukou nepotřebuje dalších slov.

Zamyšlená Je spousta věcí, které se nám každý den honí hlavou. A tak není divu, že nás často někdo vytrhne z důležitých myšlenek, ke kterým se pak už těžko vracíme. Tomu můžeme zabránit jasným gestem – Nerušit! V čem spočívá? Oči zahleděné na určitý bod, lehce nadzdvihnuté obočí a ruka pod bradou s „výhružně“ vztyčeným ukazováčkem přes rty. To je ta správná kombinace.

Smutná Nálada bývá vrtkavá. Někdy to zkrátka nevyjde a člověk se cítí pod psa. Ne každý je ale natolik vnímavý, že si všimne, kdy je potřeba člověka politovat. Empatie je sice pěkná vlastnost, ale není jí obdařen každý. Proto je potřeba vysílat jasné signály. Lesklé oči s jemně svraštělým čelem a našpuleným spodním rtem. Uvidíte, kolik ve svém okolí vzbudíte soucitu.

Překvapená Překvapení jsou vždy zpestřením dne. Některá potěší, jiná méně, ale většinou se od nás očekává velkolepá reakce. A někdy ji je potřeba zahrát tak, že byste zasloužili Oscara. Jak na to? Doširoka otevřené zářící oči, pootevřená ústa od ucha k uchu a ruce „na srdci“ jsou tím nejosvědčenějším scénářem.

Usměvavá Nejpřirozenější výraz tváře, který dokáže nemožné – to je jednoznačně milý úsměv. Nejednoho z nás uchránil od pokuty nebo pomohl obměkčit neochotnou úřednici. Jak tedy na něj? Důležité je, aby šel od srdce. Pokud není upřímný, okamžitě nás prozradí oči. Těmi je také důležité udržovat s naším protějškem kontakt.

Namyšlená Dnes večer jsem tu hvězda a dám to všem jasně najevo. Každá žena se potřebuje jednou za čas vypravit do společnosti s tím, že bude „královnou večera“. Kromě okouzlujícího outfitu je ovšem zapotřebí i kus hereckého talentu. Tak bradu nahoru a nasasit pořádně pohrdavý pohled. Ať každý ví, kdo tu dnes velí.

Znuděná Nezajímavý film, nekonečná přednáška, nudný rozhovor… Nuda se nám do života občas připlete ať chceme nebo ne. Není vždy vhodné dávat okatě najevo naše „nadšení“. Pokud už to ale vážně přesahuje všechny meze, klidně popusťte svým emocím otěže. Jednoznačným gestem projevujícím nechuť a nezájem je nepřítomný pohled s podepřenou tváří.

Zasněná Někdo má rád akční ženy, jiný zase nedá dopustit na ty tiché a zasněné. Při lovu je proto potřeba přizpůsobit se kořisti, aby dostala to, co očekává. Zasněnou křehkou krásku z vás udělá kombinace nepřítomného pohledu kamsi do nebe a něžného výrazu ve tváři. Doplněním rukou nic nezkazíte.

Provinilá Jsou věci, které nás mrzí. Slova ale vždy k vyjádření lítosti nestačí a tehdy nastává čas na takzvaný „psí pohled“. Neexistuje lepší prostředek citového vydírání! Stačí pohled zespoda s nadzdvihnutým obočím a jemně vtaženými rty. Vykouzlit ten nejnevinnější pohled už bude hračka. Odpuštěno?

Ďábelská Máte někdy zlomyslné nebo škodolibé choutky? Je jasné, že máte za ušima a provokativně to chcete dát najevo? Učiněný ďábel! Jako zbraň zvolte tajemný pohled s lehce nadzdviženým obočím a k tomu si ještě pohrajte se špulením rtů. Každého zamrazí, případně bude zvědavostí bez sebe, co máte vlastně za lubem.

Biotrue™, přelomový víceúčelový roztok péče o kontaktní čočky, jehož složení je inpirováno fyziologií našeho vidění. V tomto unikátním konceptu péče o čočky je víceúčelový roztok Biotrue™ navržen tak, že působí jako naše oči, a to díky třem bio-inspirovaným inovacím. Takto pomáhá kontaktním čočkám, aby zůstaly čisté a zvlhčené v průběhu celého dne a zároveň poskytuje špičkovou úroveň dezinfekce.ČTĚTE TAKÉ:
Krásky se srdcem na dlani!


STAŇTE SE FANOUŠKEM DAMA.CZ NA FACEBOOKU

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Romantika a milostný život jsou doménou tohoto měsíce a ani vy se neubráníte lásce. Jste od přírody hraví a vaše srdce je plné touhy po sblížení. Proč se tedy plně nesvěřit do vábivých…

Nejčtenější články

Články odjinud