Skončí Nikitta s MissInternet?

12. 10. 2000
Nikitta je v letošním ročníku Miss Internet jednou z finalistek, ale na finále ji s největší pravděpodobností neuvidíte a to hned z několika důvodů.

Skončí Nikitta s Miss Internet?

TISKOVÁ ZPRÁVA

Nikitta je v letošním ročníku Miss Internet jednou z finalistek, ale na finále ji s největší pravděpodobností neuvidíte, a to hned z několika důvodů.


Klepněte pro větší obrázek Praha, 11. Říjen 2000 Nikitta je dívka, která se jako spousta dalších přihlásila do letošního ročníku soutěže Miss Internet. Díky získaným hlasům ve veřejném hlasování, které na interrnetu probíhalo od 10.dubna toho roku do konce září, se dostala mezi 12 finalistek. Již v době hlasování se poněkud skepticky vyjádřila, k celé soutěži (v rozhovoru na serveru Dáma.cz) a následně po té, co jí bylo oznámeno, že se stala jednou z finalistek, se její obavy začaly zcela naplňovat. Jako ostatní finalistky obdržela email s instrukcemi ohledně připravovaného finále, které proběhne 23.listopadu v Divadle Bez Zábradlí v Praze. Jaké však bylo její překvapení, když dle instrukcí v mailu zjistila, že musí závazně potvrdit účast do 14.10. a hned následně má podepsat smlouvu na dva roky s agenturou Nova models. Dále se v mailu píše, že podepsání této smlouvy je podmínkou vstupu do finále a má-li již dívka smlouvu s jinou agenturou, je jí doporučeno, aň ji vypoví, jinak to prý bude problém. Její překvapení spočívalo hlavně v tom, že ani po opakovaném přečtení pravidel soutěže tam nic o podobném závazku nenašla.Po všech těch peripetiích, které prošla již od začátku soutěže, se zdály tyto podmínky poslední kapkou, nicméně její snaha nezklamat ty, co ji celou dobu podporovali a ty co pro ni hlasovali, vyústila ve snahu se dohodnout. Požádala tedy vedení soutěže o zaslání návrhu smlouvy, od již zmiňované agentury. Smlouva však byla naprostým zděšením a to i pro jejího právníka. Obrátila se tedy opět na vedení soutěže a chtěla to s jejím ředitelem probrat osobně, nicméně ve smluvený termín se jí neozval. Z toho tedy vyplývá, že nejspíš není cesta pro dohodu a tak se nejspíš Nikitta finálového večera nezúčastní.Jak se nám podařilo zjistit, ani potencionální diváci finálového večera to nebudou mít jednoduché, vstupné na tento večer se pohybuje kolem 700,-Kč.- ZÁVĚREM -Nikitta je 23 letá webmasterka, která momentálně pracuje jako site builder v Praze.


Tolik tisková zprava.
Rozhovor s Nikittou si můžete přečíst na Dámě.

Nikitta již hovořila s ředitelem soutěže, bohužel se na ničem významném nedohodli. Smlouva s agenturou je prý špatná a bude se pracovat na její změně. Podle nás je to ovšem dost pozdě.
K ceně vstupného zatím nemáme vyjádření. Loni se cena pohybovala kolem 400,- kč a sál na finále byl poloprázdný.
V současné době čekáme na vyjádření pořadatele MissInternet.
12.10. 11:17: Již jsme obdrželi oficiální stanovisko pořadatele.
NOVINKA - 18.10. Získali jsme oficiální stanovisko agentury NOVA MODELS. 
Agentura je pravděpodobně v celé věci zcela nevinna. Nabízí pouze finalistkám běžnou smlouvu o zastupování. Na této smlouvě není nic špatného. V oficiálním stanovisku agentury se mi nelíbí především narážka na možnost vystupování finalistek v erotických službách, pouze na základě přezdívky (Lolita, Nikitta). Nevím, co má přezdívka společného s erotikou?
citace: NOVA MODELS, ale i ostatní významné firmy, které soutěž zaštítily svým jménem, by asi nebyly nadšené, kdyby se časem z některé z účastnic vyklubala třeba "zavolej mi do klubu" (a podobné přezdívky jako Lolita, Nikita atd. tuto představu silně asociují). 
18.10. Poslední pozitivní zpráva od pořadatele: Určitě nebudeme nikoho nutit k podpisu smlouvy, jak už uvedla paní Kaňková. Budeme ale chtít, aby dívky podepsaly smlouvu o tom, že přijdou na finále, když už slíbí účast, ale ne modelingovou smlouvu. - Jan Fikáček
18.10. Podle vyjádření ředitelky modelingové agentury CZECHOSLOVAK MODELS není modelingová smlouva pro finalistky Miss Internet příliš vhodná. Finalistky jsou většinou spíše webmasterky než modelky. Například v loňském roce se stala vítězkou dívka na vozíčku. Pro tu předváděcí mola nejsou příliš atraktivní.
19.10. Ředitel soutěže Miss Internet Jan Fikáček nám zaslal své stanovisko a jeho pohled na to, co vše se stalo.


Napište nám, co si o tom všem myslíte. Podpoříte Nikittu, nebo pořadatele?

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Nezoufejte, když se vám všechno nebude dařit hned zkraje. Zaměřte se na své koníčky a pomoc přátel. Ani trvalý svazek není zrovna ideální, ale musíte se přes to přenést. Jakmile získáte…

Nejčtenější články

Doporučujeme