Skuteční muži prozradili, kdy nejvíc žárlí. Budete překvapené!

Skuteční muži prozradili, kdy nejvíc žárlí. Budete překvapené!

Žárlivost není hezká vlastnost, čas od času s ní ale bojujeme všichni. Obecně se má za to, že žárlivější dovedou být ženy, ale ne vždycky je to pravda. Našly jsme několik mužů, kteří také dovedou být pěkní žárlivci, a většinou ne z rozumných důvodů!

RADIM (33):

„Nevěřím, že mezi mužem a ženou může existovat pouhé čisté přátelství. Myslím si, že nějaká ta jiskra prostě musí čas od času přeskočit a pak už je jen krůček od toho, aby si ti dva spolu něco začali.

Bohužel pro mě moje dlouholetá přítelkyně má za nejlepšího kamaráda muže. Znají se od narození, všechny zásadní životní okamžiky prožili spolu a prý se vnímají spíš jako sourozenci. Ačkoliv mě do společných aktivit často přibírají nebo aspoň zasvěcují, cítím se pořád nejistý.

Ne, že bych nevěřil Kamile, já nevěřím jemu. Je to muž jako já, takže je jasné, že ho moje přítelkyně musí aspoň trochu přitahovat…“

Pokračování 2 / 9

PAVEL (42):

„Vím, že je to hnusné a špatné, ale když se před pár lety narodila naše dcera, strašně jsem na ni žárlil. Jako miminko byla hodně aktivní a vyžadovala veškerou péči mé ženy a já se cítil odstrčený.

Vždycky, když jsem viděl, jak dceru hladí a láskyplně se o ni stará, začaly mi chybět její doteky a fyzická blízkost, protože na nějaké mazlení a projevy lásky ke mně neměla moje žena příliš náladu. Naštěstí to časem pominulo a vím, že to bylo hloupé, ale tehdy jsem si nedokázal pomoct.“

Pokračování 3 / 9

SLÁVEK (29):

„Vadí mi, když si moje přítelkyně na sociálních sítích vystavuje svoje fotky v plavkách. Je velmi atraktivní a má dokonalé tělo, takže chápu, že se chce pochlubit, navíc v létě ji v plavkách na pláži může vidět kdekdo, ale já mám pak pocit, že jí můj obdiv nestačí a hledá ho u jiných mužů.

Navíc pohled na její téměř nahé tělo by měl být určen výhradně mně, proč by ji měli cizí chlapi okukovat?“

Pokračování 4 / 9

FILIP (31):

Žárlím na jejího bývalého. Byli spolu docela dost let, a i když se rozešli, zůstali přátelé. Moje přítelkyně tvrdí, že jí přijde divné vymazat ze svého života někoho, s kým se měla tolik let ráda. Navíc se rozešli v dobrém a stále si rozumí, takže se občas vídají.

I když jsem jí řekl, že je mi to nepříjemné, nechce s tím skončit. A já se bojím, že jiskra mezi nimi úplně neuhasla a je tu možnost, že k sobě zase najdou cestu.“

Pokračování 5 / 9

JAKUB (35):

„Přiznám se, nejsem žádný svatoušek a nevěra mi rozhodně není cizí. Nevím, jestli moje snoubenka něco tuší, nebo ne, každopádně na toto téma nikdy nepadlo ani slovo a já se rozhodně chlubit nehodlám.

Vím, že jsem děsný sobec, ale kdybych náhodou já přišel na nevěru jí, asi bych se zbláznil vzteky. Občas mi stačí, když ji vidím mluvit s jinými cizími muži a jsem schopný udělat scénu. Asi žárlím hlavně proto, že vím, jak snadná nevěra vlastně je.“

Pokračování 6 / 9

VAŠEK (39):

„Asi je to blbost, ale vždycky mě vytočí, když moje žena s kamarádkami začnou vzdychat nad bicepsy nějakých slavných herců. Nemám ze sebe komplexy a nejsem žádný tlusťoch, ovšem že bych měl na břiše pekáč buchet jako ten jejich Ryan Gosling nebo Jared Leto, to fakt ne.

Jasně, můžu začít víc posilovat, ale proč? Abych ze sebe dělal něco, co nejsem? Mívám pak pocit, že se mnou manželka není spokojená a pokukuje, co lepšího je ,na trhu´.“

Pokračování 7 / 9

IGOR (46):

„Manželka se po mateřské vrátila do práce a začalo se jí velmi dařit. Před časem ji povýšili a ona teď vydělává víc než já. Asi bych měl být rád, ale říkám si, že já mám být ta hlava rodiny, na kterou se spoléhá. Teď to vypadá, že bychom se neobešli bez manželky, ovšem já jsem jen páté kolo u vozu. Povýšení jí samozřejmě přeju, ale nemyslím si, že je to takhle správně.“

Pokračování 8 / 9

RADEK (37):

„Moje přítelkyně má sestru – dvojče. Kdo někdy zažil dvojčata, musí vědět, že to mluví samo za sebe. Dvojčata nejsou jako ostatní sourozenci. Jsou celý život svázaná jakousi neviditelnou pupeční šňůrou a jsou na sebe neuvěřitelně fixovaná.

Moje přítelkyně jen těžko bez své sestry tráví čas, a když ji jeden den nevidí, je schopná strávit s ní aspoň dvě hodiny na telefonu. Mám pocit, že jejich pouto nikdy nedokážu prolomit a že vždycky budu „ten druhý“.

Pokračování 9 / 9

ŠTĚPÁN (31)

„Musím přiznat, že moje snoubenka je tak trochu koketa. Ráda flirtuje a vůbec jí nevadí, když jsem u toho, protože jí dělá dobře, že žárlím. Několikrát jsme se bavili o tom, že mi to vadí a co tím sleduje, ale ona tvrdí, že jí o nic nejde, že si jen díky pozornosti cizích mužů zvyšuje sebevědomí.

Na jednu stranu jí rozumím, na druhou si myslím, že by to nemusela dělat tak okatě. Kamarádům už jsem kvůli tomu pro smích.“

Doporučujeme

Články odjinud