" }

Skvělé hranolky a další smažená jídla jen s pár kapkami oleje

30. 10. 2012
Skvělé hranolky a další smažená jídla jen s pár kapkami oleje
Smažené pokrmy jsou u nás velmi oblíbené, nicméně z hlediska správné výživy se jejich častá konzumace rozhodně nedoporučuje. Obsahují nejen velké množství tuku, jehož příjem je v naší populaci nadměrný, ale jsou také hůře stravitelné než pokrmy připravené jinými způsoby.

S možným řešením přichází společnost Philips a představuje vzdušnou fritézu AirFryer HD9220 v černém a bílém provedení. Tato novinka s jedinečnou technologií Rapid Air umožňuje jen s pár kapkami oleje připravit od hranolek, přes krokety, kuřecí stehýnka, masové kuličky až po brownies nebo muffiny. Kromě snížení obsahu tuku ve smažených pokrmech až o 80 % také vytváří daleko méně zápachu a velmi snadno se čistí.

Philips AirFryer s příkonem 1 425 W a objemem 2,2 l disponuje unikátní technologií Rapid Air, jejíž podstatou je unikátní kombinace rychle cirkulujícího horkého vzduchu a roštu. To umožňuje snadno připravit celou řadu smažených pokrmů či různých druhů masa velmi rychle, jednoduše a bez oleje. Jelikož fritujete pouze vzduchem, vzniká mnohem méně výparů a zápachu než při běžném fritování, navíc fritéza je vybavena ještě integrovaným vzduchovým filtrem. Oddělovač potravin umožňuje fritování různých jídel najednou. Součástí fritézy je také zabudovaný časovač na 30 minut se signálem „hotovo“ a automatickým vypnutím. Jednotlivé části lze mýt v myčce nádobí, praktický je i systém uložení napájecí šňůry. Součástí balení každého přístroje je brožurka obsahující zajímavé tipy a triky stejně jako inspirující recepty. A tady je jeden z nich.

Brownies (12 ks)

Doba přípravy: 15 minut + 20 minut příprava ve Philips Airfryer

75 g čokolády, na kusy 75 g másla 1 velké vejce 60 g cukru 1 sáček vanilkového cukru 40 g kypřícího prášku do pečiva 25 g nasekaných vlašských ořechů nebo lískových oříšků špetka soli

Malá, nízké zapékací mísa nebo dortová forma s fixním dnem,(cca 15 cm v průměru) a pečící papír

1. Čokoládu spolu s máslem za neustálého míchání rozpustíme při nízké teplotě na pánvi se silným dnem. Směs necháme vychladnout na pokojovou teplotu.

2. Předehřejeme si Philips Airfryer na 180 °C.

3. V misce do lehkého krému vyšleháme vejce s cukrem, vanilkovým cukrem a špetkou soli. Přidáme rozpuštěnou čokoládu, promícháme a přimicháme kypřící prášek a nasekané oříšky.

4. Dortovou formu nebo zapékací formu vyložíme pečícím papírem a nalijeme připravené těsto, uhladíme.

5. Dortovou formu vložíme do fritovacího koše a následně do Philips AirFryer. Nastavíme časovač na 20-22 minut a pečeme dokud není vršek křupavý a vnitřek vláčný.

6. Po upečení ponecháme brownies v dortové formě vychladnout. Po vychladnutí nakrájíme.

Speciální promo akce „Záruka vrácení peněz 90 dnů“

Pokud si nejste nákupem úplně jisti, tak není důvod váhat, protože nyní máte šanci si výrobek bezplatně vyzkoušet. Společnost Philips pro všechny své zákazníky připravila speciální promo akci s názvem „Záruka vrácení peněz 90 dnů“, která probíhá od 1. 9. 2012 do 31. 1. 2013 po celé České republice. Pokud si tedy v tomto období zakoupíte ve vybraném obchodě novou fritézu Philips AirFryer HD9220 a ona nesplní vaše očekávání, stačí ji během 90 dnů od zakoupení zaslat spolu s originálem účtenky a s vyplněným kuponem z promo letáčku na uvedenou adresu. Výrobek musí být nepoškozený, v původním obalu, se všemi doplňky. Pokud splníte tyto základní podmínky, budou vám zaslány peníze zpět dle vašeho výběru buď poštovní poukázkou, nebo na bankovní účet.

Více na http://www.philips.cz/c/vareni/171525/cat/" target="_blank"> www.philips.cz.

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Většinu víkendu věnujete svým potomkům, protože potřebují podat pomocnou ruku. Konečně se cítíte opravdu užiteční. Na vzdělání dětí vám záleží, a proto se s nimi bedlivě připravujete.…

Nejčtenější články

Doporučujeme