Komentáře k článku zpět na článek

lebahu 14. 8. 2013 | 15:00

Mata69: naprosto souhlasím, kvalita článku hrozná, autor si někde přečetl nějakou teorii (zcela zcestnou) o kravském mléce a podle něho způsobuje všechno (včetně záchvatu malárie). Nicméně orientální depilace opravdu tolik nebolí (proti vosku), jenom je to šušlení na strašně dlouho, na to nemám trpělivost a udělat si doma cukrovou pastu (pokud netuším jak to má přesně vypadat a jakou má mít konzistenci) je taky v podstatě nesmysl.

Mata69 14. 8. 2013 | 12:56

To je opravdu podnětný článek, když ho člověk dočte do konce...v návodu jak si vyrobit domácí "pastu" jsou ingredience jako cukr, citronová šťáva. O žádných orientálních bylinách není ani řeč a dále pak se člověk dočte, jak se ingredience z těchto bylin dostávají do pokožky...Ani trochu nevěřím tomu, že tato metoda není bolestivá, neboť je založena stejně jako depilace voskem na tom, že jsou chloupky tou lepkavou hmotou vytrhávány z kůže. Nevím proč by to mělo bolet méně než voskem.Fakt článek s velkou vypovídací hodnotou. Autor by si to po sobě měl alespoň přečíst, co za slátaniny tam napsal.

Mata69 14. 8. 2013 | 12:51

Teda to jsou teorie! Jaksi vůbec neuvažují o tom, že jsou ženy tmavé typy, které prostě mají výraznější chloupky jak na nohách, tak na rukách, protože holt jsou tmavé a jsou více vidět.

Přečtěte si také

Horoskopy

Na nadřízeného se už nezlobíte, ale udržujete si od něho jistý odstup. Pokud si budete stát za svým…