Slavná zpěvačka platí za telefonní účty statisíce

19. 9. 2002
Slavná zpěvačka platí za telefonní účty statisíce
Pokud patříte ke skupince lidí, kteří si poctivě zapisují každý uskutečněný telefonní hovor do notýsku a na konci měsíce pak pečlivě kontrolují své údaje s vyúčtováním, pak byste radši neměli číst dále. Bývalá členka populární dívčí skupiny Spice Girls Victoria Beckhamová se totiž přiznala, že měsíčně protelefonuje v přepočtu statisíce korun.

Slavná zpěvačka platí za telefonní účty statisíce

Klepněte pro větší obrázek Pokud patříte ke skupince lidí, kteří si poctivě zapisují každý uskutečněný telefonní hovor do notýsku a na konci měsíce pak pečlivě kontrolují své údaje s vyúčtováním, pak byste radši neměli číst dále. Bývalá členka populární dívčí skupiny Spice Girls Victoria Beckhamová (28) se totiž přiznala, že měsíčně protelefonuje v přepočtu statisíce korun. Důvod? Nedokáže údajně vydržet ani hodinu, aniž by slyšela svého manžela!

Ovšem na druhou stranu se není čemu divit, když manželem dnes už legendární zpěvačky není nikdo jiný, než populární anglická fotbalová hvězda David Beckham (27). �Běžně se mu snažím dovolat tak pětkrát denně. A zhruba dvakrát nebo třikrát zavolá on mně. Vždycky spolu mluvíme tak dvě tři minuty, během kterých si stihneme sdělit ty nejžhavější aktuality a samozřejmě si vyměnit několik láskyplných slovíček,� usmívá se populární Posh Spice. Nezapomíná ale podotknout, že když má David před důležitým zápasem, volá mu i desetkrát za den. �Chci, aby věděl, že na něj neustále myslím. Říkám mu vždy, jak moc mi chybí a jak se těším, až se vrátí a budeme opět spolu,� říká Victoria.

�Ani nevím, kolik za telefon utrácím, protože nám poplatky odečítají přímo z účtu. Určitě to ale bude velká část našeho rodinného rozpočtu,� dodala Victoria s tím, že o rodinné účty se stará spíše David. �Myslím, že mohu děkovat Bohu, že mám s jedním britským mobilním operátorem exklusivní smlouvu, která obsahuje i značný počet minut zdarma. Jinak bych asi vydělával jen na telefon,� usmívá se nad telefonickou vášní své ženy šéf anglické fotbalové reprezentace.

zdroj: Plus

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Vůbec si nedokážete představit, že se něco pokazí. Pokračujete v krasojízdě úspěchu, který jste odstartovali v pondělí. Ani jste netušili, že budete mít takový úspěch. Oddejte se však také…

Nejčtenější články

Doporučujeme