Slavné hvězdy, které zhubly a vypadají skvěle!

15. 12. 2014
Slavné hvězdy, které zhubly a vypadají skvěle!
„Je potřeba si uvědomit, že celebrity mají vlastní kuchaře a trenéry, kteří se o ně starají 24 hodin denně. Často v jejich blízkosti nechybí ani plastičtí lékaři. Navíc nesmíte zapomínat ani na dobré světlo, retuše a všechny druhy čarodějnictví, které si hrají s jejich fotografiemi", říká slavná trenérka hvězd, Jillian Mitchels, jejíž skvělá videa se cvičením můžete skouknout třeba na YouTube! Kterým hvězdám se podařilo zhubnout?

Kirstie Alley

Za rok se jí kdysi podařilo zhubnout neuvěřitelných 40 kilo! Herečka se zúčastnila americké verze soutěže Star Dance, kde ji čekal náročný trénink. Několik měsíců trávila cvičením pět hodin denně. Z jídelníčku v té době vynechala uměle hnojené ovoce a zeleninu, bílý cukr a alkohol. Zároveň se rozhodla jíst pravidelně a skončila s bezúčelným přecpáváním. Svá zbylá kila navíc bere s rezervou a své hubnutí zdůvodňuje především tím, že je velký rozdíl mít kila navíc a nebezpečnou obezitu.

Jessica Simpson

Americká zpěvačka Jessica Simpson zhubla za šest měsíců od porodu 27 kilogramů. Na svoji původní váhu se ale dlouhou dobu nemohla dostat. Proto se rozhodla přenechat starosti o svůj vzhled scénáristům pořadu Weight Watchers, kde sází na rady a diety odborníků na hubnutí. A jelikož se stala tváří tohoto projektu, za reklamu vyinkasovala v přepočtu 380 milionů korun. Její hubnoucí snahy ji pak přivedly zpátky ke svůdně štíhlé postavě.

Oprah Winfrey

Televizní hvězda Oprah Winfrey dostala v přepočtu stovky milionů korun za knihu, ve které popsala své strasti s hubnutím. Šlo o největší honorář za nefiktivní knihu v historii. Odměna Oprah překonala i doposud nejvyšší honorář – v přepočtu čtvrt miliardy korun, který dostal americký exprezident Bill Clinton za autobiografii My Life (Můj život). Hvězda talk show, která je nezřízeným jedlíkem a nenávidí cvičení, se v knize rozepsala mimo jiné o tom, jak její váha skáče o pět až deset kilogramů nahoru i dolů. Popsala také strasti, které zažívá s osobním trenérem.

„Je to vždycky obrovský boj. Cítila jsem se těžší více v bezpečí a chráněná. Jídlo mi vždy přinášelo potěšení a neuvěřitelnou radost. Je těžké nedopřávat si to, co milujete," říká. Módní stylistky ji dávají boubelkám za vzor pro její vkus, ale i smysl pro detail. Dokáže zvýraznit své ženské křivky a i při nadváze působit elegantně a zároveň smyslně.

Queen Latifah

"Všichni se mě ptají, jak jsem zhubla! Tak tedy... Zkusila jsem takzvanou Pětifaktorovou dietu! Jídlo je při ní rozděleno do pěti denních porcí a každá z nich musí obsahovat pět složek (bílkoviny, uhlohydráty, zdravé tuky, vlákninu a nekalorický nápoj). Zcela zakázané je bílé pečivo a rafinovaný cukr. Zvlášť vhodné jsou ryby, libové maso, zelenina a vaječné bílky. Součástí této diety je i pravidelný pohyb, cvičila jsem se svou partnerkou. Dieta se vždy drží šest dní, sedmý, odpočinkový den, si můžete dát, na cokoliv máte chuť!"

Požitkářská herečka, podnikatelka, zpěvačka a spisovatelka si po zhubnutí nedávno také nechala chirurgickým zákrokem také zmenšit prsa z velikosti DD na velikost C. "Jsem nadšena novým, menším rozměrem svého poprsí. Hlavním důvodem zákroku bylo mé zdraví. Kvůli vytíženosti jsem často trpěla velkými bolestmi zad a operace se tak zdála nejlepším řešením těchto zdravotních problémů."

Christina Aguilera

Zpěvačka Christina Aguilera zhubla 14 kilo díky tomu, že zcela vysadila z jídelníčku mléko a sacharidy a začala denně půlhodinu cvičit. "Pila jsem hodně kokosové vody, bylinné čaje, jedla tofu, celer, ryby a netučný tvaroh - to vše 5x denně po malých porcích. Byl to "očistec", ale stálo to za to!", popisuje zpěvačka.

Khloe Kardashian

Holduje takzvané Atkinsonově dietě. Příznivci této diety hubnou díky tomu, že vynechávají sacharidy a na druhou stranu se úplně nevyhýbají tukům, přímo doporučené je maso, mléčné výrobky, vejce a kvalitní olivový olej. Naopak je třeba vzdát se příloh a sladších druhů ovoce nebo dokonce zeleniny, tabu je třeba i obyčejná mrkev.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Potíže se spánkem souvisí s blížícím se úplňkem v Rybách, který připadá na úterý příštího týdne. Zapomeňte na své životní trable a zpívejte, tvořte a k ničemu se nenuťte! Nechte všemu…