Slavné hvězdy, kterým unikla sex tape: Kdo z celebrit se dodnes stydí za domácí porno?

3. 6. 2021
Umíte si představit, že prožíváte se svým partnerem ty nejintimnější chvilky, na které se zanedlouho bude moct podívat celý svět? Pro některé celebrity toto není pouze představa, zažily si to na vlastní kůži. Komu ze slavných uniklo domácí erotické video na veřejnost?

Kim Kardashian a Ray J

Jednou z nejznámějších kauz ohledně domácího porna se proslavila například profesionální celebrita a manželka rappera Kanye Westa Kim Kardashian. Věřila byste, že se to stalo téměř před dvaceti lety? Partnerem brunetky s výrazným pozadím byl tehdy jistý Ray J, který celé postelové dovádění natočil s veškerými detaily a o pět let později prodal společnosti Vivid Entertainment, která sex tape poslala do světa. Kim Kardashian se samozřejmě začala bránit a u soudu tehdy vybojovala pět milionů dolarů. Nicméně video se nakonec nikdy nepřestalo distribuovat a podle odhadů vydělalo přes sto milionů dolarů, z nichž nebohá Kim neviděla nikdy ani cent. „Takhle jsem se představila světu. Byl to opravdu špatný způsob. Cítila jsem se zostuzeně,“ uvedla celebrita později.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Momentálně máte mnoho nápadníků, kteří se o vás ucházejí. Nejdříve vám to imponovalo, teď je to k vzteku. Ale můžete si za to sami! Pokud se vám do vztahu nechce a preferujete jen letní…

Nejčtenější články

Doporučujeme