Nicole Kidman vystřídala více vážných vztahů Foto: Profimedia

Nicole Kidman vystřídala více vážných vztahů Foto: Profimedia

Jejím prvním manželem byl herec akčních filmů Tom Cruise Foto: Profimedia
Manželství jí vyšlo až napodruhé Foto: Profimedia
Jejím manželem je nyní Keith Urban. Herečka je konečně šťastná Foto: Profimedia
Kdysi byla zasnoubená i s hudebníkem Lennym Kravitzem Foto: Profimedia
28
Fotogalerie

Slavné lásky, na které se zapomnělo: Pamatujete, že spolu tyto hvězdy randily?

Jsou slavní a úspěšní, proto můžete mít pocit, že o nich víte všechno. Vzpomenete si ještě, s kým hollywoodské hvězdy kdysi chodily a proč jim vztah nevyšel? Tyhle osobnosti randily, i když už se na to zapomnělo. Je škoda, že se rozešly?

Nicole Kidman byla zasnoubená s Lennym Kravitzem

Než si vzala svého současného manžela Keitha Urbana, měla herečka Nicole Kidman několik vážných vztahů. V devadesátých letech dokonce tvořila jeden z nejznámějších hollywoodských párů s hercem Tomem Cruisem, s nímž adoptovala dvě děti. Svazek trval jedenáct let až do roku 2001, kdy se rozvedli.

Už se ale zapomnělo, že hereččinou další vážnou známostí byl také hudebník Lenny Kravitz, s nímž se herečka v roce 2003 zasnoubila. Ke svatbě ale nikdy nedošlo, protože se na ni držitelka Oscara necítila připravená. Později se v roce 2017 objevila společně s muzikantovou dcerou Zoë Kravitz v seriálovém dramatu Sedmilhářky.

Jak to bylo se svatbou Nicole Kidman a Lennyho Kravitze? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 6

Sandra Bullock a Matthew McConaughey

Kdysi to přímo na place zajiskřilo mezi herečkou Sandrou Bullock a jejím hereckým kolegou Matthewem McConaugheyem. Začali randit, když v roce 1996 společně hráli ve filmu Čas zabíjet. I když se herec v roce 2012 oženil s brazilskou modelkou a návrhářkou Camilou Alves, na svůj románek se Sandrou Bullock nezapomněl. V jednom rozhovoru pro časopis Playboy se o Bullock vyjádřil, že „není žádnou malou holkou, ale ženou, která by dokázala řídit svět“.

Pokračování 3 / 6

Ryan Reynolds a Alanis Morissette

Ryan Reynolds je nyní podruhé ženatý s Blake Lively známou ze seriálu Superdrbna, s níž má tři děti a očekávají čtvrtého potomka. Ještě předtím byl v manželském svazku s herečkou Scarlett Johansson. Ta však zdaleka nebyla jeho první vážnou známostí. Než se poprvé oženil, vídal se populární herec s  kanadsko-americkou zpěvačkou Alanis Morissette. Potkali se v roce 2002 a chodili spolu čtyři roky. Zpěvačku, mezi jejíž nejznámější hity patří píseň Ironic, dokonce požádal o ruku. Nikdy si ale své ano neřekli, protože se v roce 2006 rozešli.

Pokračování 4 / 6

Reese Witherspoon a Jake Gyllenhaal

Herečka známá jako Pravá blondýnka Reese Witherspoon to zpočátku neměla v lásce jednoduché. Její první manželství s Ryanem Phillippem, se kterým má dvě děti, se rozpadlo. Později se objevily informace, že randí s hercem Jakem Gyllenhaalem, s nímž se poznali při natáčení filmu Rendition (Odvlečen), kde mezi nimi přeskočila jiskra. Jejich vztah ke zklamání mnoha příznivců páru trval pouhé dva roky. V roce 2009 se Pravá blondýnka a hvězda filmu Zkrocená hora rozešli. Charismatická herečka dlouho sama nezůstala a roku 2011 se znovu vdala za současného manžela Jima Totha. Vypadá to, že v něm konečně našla svého pana pravého.

Pokračování 5 / 6

Mila Kunis a Macaulay Culkin

Herečka Mila Kunis je v současnosti spokojená v manželství s hercem známým mimo jiné z komediálního sitcomu Dva a půl chlapa, Ashtonem Kutcherem. V jednu dobu ale chodila s jinou velkou filmovou hvězdou. Jejím partnerem nebyl nikdo jiný než Macaulay Culkin, legendární Kevin z filmu Sám doma. Vztah jim ani přes vzájemnou přitažlivost nevydržel. Rozešli se v roce 2011.

Pokračování 6 / 6

Leonardo DiCaprio a Gisele Bündchen

Leonardo DiCaprio vystřídal během svého staromládeneckého života už mnoho vztahů. Zlé jazyky tvrdí, že jeho přítelkyně jsou čím dál mladší, protože herec přes věkovou hranici pětadvaceti let zkrátka nejde. DiCaprio v současnosti údajně randí s ukrajinskou modelkou Mariou Beregovou, dříve se ale vídal i s jinými modelkami. Nejpropíranější byl jeho vztah s brazilskou supermodelkou a herečkou Gisele Bündchen. Ta v té době patřila mezi nejlépe placené světové topmodelky. Chodili spolu skoro šest let, ale vztah úspěšného páru v roce 2005 ztroskotal.

Doporučujeme

Články odjinud