Slavné Panny Richard Gere, Jackson, Salma Hayek: Jak jim hvězdy pomohly ke slávě?

22. 8. 2019
Které známé osobnosti se narodily ve znamení Panny? A co si ze svého znamení vzaly, aby prorazily a byly úspěšné? Panny jsou obdařeny pečlivostí a také trpělivostí. Dokážou čekat na správný okamžik, než vyrazí dopředu a zvítězí. Panny jsou zemské znamení, a rozhodně nepatří k velkým romantikům. Všechno by rády měly uspořádané a přehledné. Protože nad nimi vládne planeta Merkur, spoléhají hlavně na svůj rozum. Platí to i o těchto celebritách?

Sean Connery (25. 8. 1930)

Proslavil ho James Bond, jako Agent 007 dobyl srdce mnoha žen na celém světě a není divu. Elegantní, přitažlivý, na úrovni. Stejně jako jiní lidé narození ve znamení Panny, i on měl jemné způsoby, byl vždy praktický a důsledný. I proto se mohl z chudého kluka ze Skotska dostat tam, kam se dostal. Přestože muži Panny nepatří k velkým milovníkům, v tomto směru se zřejmě Sean Connery poněkud vymykal. Panny jsou realistky a zbytečně neutrácejí. Tak šetrnost na Conneryho sedí perfektně. Nedávno jeho někdejší manželka prozradila, že jediného syna přestal finančně podporovat a že z dědictví mu nedá ani cent. Prý si tak bude více vážit peněz. Sean Connery bohužel v posledních letech trpí Alzheimerovou chorobou.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Pokud máte nějaké to kilo navíc, tak se dejte do cvičení. Není to pro vás ideální koníček, ale nutnost. Uvidíte, že se vám bude tato aktivita líbit, protože si nakonec zpevníte všechny…

Nejčtenější články

Doporučujeme