Slavné Panny Richard Gere, Jackson, Salma Hayek: Jak jim hvězdy pomohly ke slávě?

22. 8. 2019
Které známé osobnosti se narodily ve znamení Panny? A co si ze svého znamení vzaly, aby prorazily a byly úspěšné? Panny jsou obdařeny pečlivostí a také trpělivostí. Dokážou čekat na správný okamžik, než vyrazí dopředu a zvítězí. Panny jsou zemské znamení, a rozhodně nepatří k velkým romantikům. Všechno by rády měly uspořádané a přehledné. Protože nad nimi vládne planeta Merkur, spoléhají hlavně na svůj rozum. Platí to i o těchto celebritách?

Sean Connery (25. 8. 1930)

Proslavil ho James Bond, jako Agent 007 dobyl srdce mnoha žen na celém světě a není divu. Elegantní, přitažlivý, na úrovni. Stejně jako jiní lidé narození ve znamení Panny, i on měl jemné způsoby, byl vždy praktický a důsledný. I proto se mohl z chudého kluka ze Skotska dostat tam, kam se dostal. Přestože muži Panny nepatří k velkým milovníkům, v tomto směru se zřejmě Sean Connery poněkud vymykal. Panny jsou realistky a zbytečně neutrácejí. Tak šetrnost na Conneryho sedí perfektně. Nedávno jeho někdejší manželka prozradila, že jediného syna přestal finančně podporovat a že z dědictví mu nedá ani cent. Prý si tak bude více vážit peněz. Sean Connery bohužel v posledních letech trpí Alzheimerovou chorobou.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

I když není Mars v ideálním postavení k vašemu znamení, na pomoc vám přispěchá Merkur, který vám dodá energii a nadhled. Najednou si spoustu věcí uvědomíte, jen změna nebude tak snadná,…