Slavné Váhy Winslet, Navrátilová, Matt Damon. Jak využily hvězdy ke slávě?

26. 9. 2019
Všem, kteří se narodili v tomto vzdušném znamení, vládne planeta Venuše. Váhy potřebují druhé lidi, aby byly šťastné. Úplně nejlépe se cítí mezi přáteli a ve své rodině. Váhy jsou také ti, kteří se snaží o harmonii ve všem, co dělají. Mají též estetické cítění a umělecké sklony. Mnoho z nich touží po slávě a hvězdy jim velmi často vyjdou vstříc.

Jaké je znamení Vah?

Lidem narozeným v tomto znamení vládne Venuše, proto jsou obdařeni šarmem, zdvořilostí, laskavostí a také estetickým cítěním. Není divu, že mnoho osob narozených právě v tomto období má umělecké sklony. Mnozí z nich díky svému šarmu uspějí také v politice. Pro Váhy je velmi důležitá pravda a dobro, ovšem zakládají si také na krásných věcech. Protože nedokážou říct ne, mívají v životě dost často potíže s tím, že ne vždy splní to, co slíbí. Nemají rády konflikty a hádky, raději se přizpůsobí nebo přistoupí na kompromis. Jejich pozitivními rysy jsou diplomacie, spravedlnost, rovnoprávnost a takt.

.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Neuzavírejte se do sebe. Ba právě naopak se odpoutejte od samoty a zkuste opatrně komunikovat. Nic už nezveličujte a zameťte si před vlastním prahem. Dobrá nálada se dostaví dříve, než…

Nejčtenější články

Doporučujeme