Slavné ženy bez make-upu: Poznáte krásky Portman, Roberts či Klum

11. 8. 2022
Jsou slavné, bohaté a krásné. Máte pocit, že jim nic nechybí a že jsou zkrátka dokonalé. I známé ženy ale mají své horší dny a nevypadají pokaždé jako na plátně či obálce časopisu. Jak to dopadne, když si celebrity vyrazí bez make-upu?

Už se nestydí

Denně jsou vystaveny mediálnímu tlaku, na veřejnosti musejí vypadat vždy dokonale, přestože se tak mnohokrát ani necítí. Přitom se pod vrstvou make-upu skrývají obyčejné ženy, které byste bez něj častokrát ani nepoznali. Na sociálních sítích dnes můžete vidět čím dál více celebrit, které zahodily stud a ukázaly, jak vypadají ve skutečnosti bez péče špičkových maskérů a photoshopu.

Řada slavných krásek překvapila, jelikož i bez make-upu vypadaly k světu. Bez nalíčení to sluší například herečce Julii Roberts i parťačkám ze seriálu Přátelé Jennifer Aniston a Courteney Cox. Také herečka Rachel McAdams vypadá skvěle a jistě nikoho nepřekvapí, že make-up by nepotřebovala ani světová topmodelka Gisele Bündchen.

Které celebrity neunesly svoji slávu? Podívejte se na video:

Dokonalost neexistuje

A co ty ostatní? Ruku na srdce, která z nás vypadá dobře po ránu a po prohýřené noci? Vše záleží nejen na momentální kondici, ale i na úhlu pohledu či zdatnosti fotografa. Občas se prostě stane, že ani slavné osobnosti nemají svůj den a na vzhled prostě rezignují. A mají na to plné právo. Vždyť právě na ně je kladen ten největší tlak v honbě za dokonalým vzhledem!

Zároveň se ani vy nemusíte stresovat, když se v některé dny probudíte s pupínkem na obličeji, pomačkanou tváří, kruhy pod očima či zacuchanými vlasy. Ani slavné krásné hvězdy nejsou denně dokonalé!

Kterým kráskám to sluší, kterým naopak ne? Listujte článkem dál a mrkněte na fotky.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Říjnové dny vám přinesou spoustu krásných zážitků a měli byste si toho vážit. Ať už se pustíte do jakékoliv činnosti, tak se vám bude dařit. Nejplodnější období vás čeká až v příštím…

Nejčtenější články

Doporučujeme