Slavné ženy, které výrazně zhubly: Podívejte se, jak jim to dnes sluší

2. 3. 2023
Být slavná a pod neustálým drobnohledem je náročné. Své o tom vědí i tyto známé ženy, které se proslavily s kily navíc. Všechny se ale v průběhu let rozhodly dramaticky zhubnout. Důvody jsou přitom různé. U některé sehrálo důležitou roli zdraví, u další psychické problémy nebo stres z rozvodu.

Rebel Wilson –35 kg

Známá komička vždy propagovala sebelásku a kila navíc uměla hrdě nosit. Díky plnoštíhlé postavě se v Hollywoodu také proslavila a role boubelek se jí jen hrnuly. Svůj postoj přehodnotila před třemi lety po návštěvě lékaře, který jí naznačil, že by jí zhubnutí usnadnilo cestu k mateřství. Neurčila si žádnou cílovou váhu, jen se chtěla cítit fit. Nakonec změnou životního stylu zhubla 35 kilo.

Rebel přestala emocionální problémy řešit jídlem, začala jíst třikrát denně a do jídelníčku zařadila mnohem víc zeleniny a ryb, pije minimálně dva litry vody denně. Každé ráno si údajně dává také teplou vodu s projímavou epsomskou solí. Jednou až dvakrát týdně vynechává večeři a denně se věnuje chůzi, běhu, józe nebo plavání.

Jak to Adele slušelo na udílení cen BRIT Awards? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Konečně se na vás usmálo štěstí a cítíte se o poznání lépe. Konec pracovního bude zajímavý a podaří se vám dokončit vše, co jste v poslední době zameškali. Věřte, že si toho nadřízený…

Nejčtenější články

Doporučujeme