Slavní Berani Lady Gaga či Ledecká: Jak využili své znamení k úspěchu?

21. 3. 2019
Pro Berany je typická smělost, odvaha, temperament a taky činorodost. Co daly do vínku hvězdy známým osobnostem, které se narodily v tomto slunečním znamení? Pomohly jim k úspěchu a ke štěstí, nebo je předurčily spíše k pádu? Některým osud nebyl skutečně moc nakloněn, jiní zase díky hvězdám zazářili a září dál!

Osobnost Beranů (21. 3. – 20. 4.)

Berani jsou dynamické znamení, odhodlané a velmi ctižádostivé. Berani mají svou hrdost a silnou vůli. Ovšem mají taky pěkně tvrdou palici. Jsou to otevření lidé, plní optimismu, spontánnosti a taky impulzivnosti. Pokud se s nimi setkáte, můžete být překvapení jejich cholerickými výpady, ale za pět minut už o ničem nebudou vědět. Dokážou se nadchnout pro cokoli a ostatní k tomu motivovat. Jsou velmi soutěživí a touží po výkonech. Někdy jsou agresivní a útoční, netrpěliví a zlostní. Často jde o idealisty, kteří hájí své myšlenky. Většinou jdou hned k věci, aniž by přemýšleli.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Veškerý volný čas věnujete své rodině, která pro vás znamená úplně všechno. Snažíte se jim nabídnout báječný den plný zábavy. Ať už vymyslíte cokoliv, na sto procent zaujmete - jste totiž…

Nejčtenější články

Doporučujeme