Slavní Berani Lady Gaga či Ledecká: Jak využili své znamení k úspěchu?

21. 3. 2019
Pro Berany je typická smělost, odvaha, temperament a taky činorodost. Co daly do vínku hvězdy známým osobnostem, které se narodily v tomto slunečním znamení? Pomohly jim k úspěchu a ke štěstí, nebo je předurčily spíše k pádu? Některým osud nebyl skutečně moc nakloněn, jiní zase díky hvězdám zazářili a září dál!

Osobnost Beranů (21. 3. – 20. 4.)

Berani jsou dynamické znamení, odhodlané a velmi ctižádostivé. Berani mají svou hrdost a silnou vůli. Ovšem mají taky pěkně tvrdou palici. Jsou to otevření lidé, plní optimismu, spontánnosti a taky impulzivnosti. Pokud se s nimi setkáte, můžete být překvapení jejich cholerickými výpady, ale za pět minut už o ničem nebudou vědět. Dokážou se nadchnout pro cokoli a ostatní k tomu motivovat. Jsou velmi soutěživí a touží po výkonech. Někdy jsou agresivní a útoční, netrpěliví a zlostní. Často jde o idealisty, kteří hájí své myšlenky. Většinou jdou hned k věci, aniž by přemýšleli.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Již v úterý vám dojde, že máte našlápnuto k obrovskému úspěchu. Byli byste opravdu bláhoví, kdybyste této skvělé situace nevyužili. Nezkoušejte nic záhadného a soustřeďte se na věci, v…