Slavní Blíženci Jolie, Monroe či Langmajer: Jak jim hvězdy pomohly k úspěchu?

22. 5. 2019
Pro Blížence je typická inteligence, komunikativnost a vysoký intelekt. Klíčové slovo pro většinu z nich je „vím“. Blíženci patří mezi vzdušná znamení, která potřebují křídla, aby se mohla rozletět do všech stran. Nevydrží dlouho sedět na jednom místě, pořád je něco žene dopředu. Podívejte se, jak známé osobnosti využily vlastnosti svého znamení k úspěchu. Inspirujte se u nich – i vy můžete následovat svou hvězdu.

Osobnost Blíženců (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci jsou velmi chytří a zvídaví lidé. Není nic, co by je nezajímalo, a proto mají vždycky neustále co na práci. Jsou to také velcí idealisté, kteří věří v dobro a někdy na to taky doplatí. Mají široký okruh zájmů a jsou velmi činorodí. Jejich myšlení je velmi rychlé a mají výtečné komunikační schopnosti. Ne nadarmo se o nich říká, že jsou to dvě duše v jednom těle. Jednou jsou dole, podruhé nahoře, nuda s nimi rozhodně nehrozí. Většina z nich jsou nepřehlédnutelné osobnosti, které mají rády pozornost. Mají přehled a schopnost porozumět i složitým věcem. Když můžou diskutovat, jsou bez sebe blahem, rádi se baví a poznávají nové lidi.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Zatoužíte po společnosti příbuzných či přátel. Je docela možné, že vyrazíte na společný výlet anebo na chatu. Dávejte si však pozor na aktuální omezení, ne vše by mohlo dopadnout dobře.…