Slavní Lvi Madonna, Sandra Bullock i Polívka. Jak využili své znamení ke slávě?

23. 7. 2019
Lev je králem zvířat a vždy se snaží být ve středu pozornosti a honosí se velkým sebevědomím. Co pohání všechny Lvy dopředu? Je to jejich přirozené charisma, vůdcovství i sebevědomí! Ovšem i Lvi mají svoje stinné stránky. Jak se s nimi popraly slavné osobnosti a jak naopak využily svoje znamení, aby dosáhly úspěchu?

Znamení Lva: 23. července až 22. srpna

Do tohoto znamení spadají lidé, kteří se narodili mezi 23. červencem a 22. srpnem. Planetou, která bdí nad Lvy, je Slunce, které posiluje lví osobnost. Barvami Lvů jsou zlatá, oranžová a hnědá. Kameny, které by měli mít Lvi ve své blízkosti, jsou především rubín, granát, topaz a tygří oko, ovšem také diamant či křišťál. Povaha typických Lvů se projevuje především vysokou sebedůvěrou v sebe sama, velmi často se pasují na šéfy a lídry všech. Jejich přirozená autorita vede k tomu, že se dostávají do vysokých pracovních pozic, v nichž je Lev jako ryba ve vodě. Lvi jsou cílevědomí, umí skvěle přesvědčovat a jejich přitažlivost z nich dělá skutečné charismatické bytosti, kterým lze jen těžko odolat. Které slavné osobnosti se narodily ve znamení Lva? 

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

V rodině vládne harmonická atmosféra, nicméně se postaráte o malé pozdvižení. Zatoužíte totiž po změně šatníku a novém účesu. Obměna bude opravdu viditelná, a proto se zpočátku nesetkáte s…

Nejčtenější články

Doporučujeme