Slavní Raci Princezna Diana, Hanks či Gott: jak využili své znamení k úspěchu?

25. 6. 2019
Čím jsou charakterističtí Raci? Je to vodní znamení, které je pod nadvládou Měsíce. Jsou to tedy lidé velmi citliví a vnímaví, ale nechybí jim ani logické uvažování. Vždy se snaží pomáhat slabším a záleží jim na rodině a rodinných vztazích. Pokud něco nefunguje, tak jak by si představovali, mohou být frustrovaní. Tradice jsou pro ně velmi důležité a velmi si na nich zakládají.

Raci patří k nejkomplikovanějším znamením zvěrokruhu, zřejmě pro svou silnou emoční nestabilitu, a tedy i zranitelnost. Na druhou stranu jsou to lidé, kteří rádi pomáhají druhým. Díky tomu, že si hodně zakládají na rodině, mohou se někdy uzavřít před světem a žít ve své ulitě. Pokud u nich dojde k nějaké ztrátě, zejména ve vztazích, dlouho to v sobě zpracovávají, protože obecně do lásky hodně investují. V případě kariéry se skvěle uplatní tam, kde mohou pomáhat nebo využít svou citlivost a empatii.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Milí Lvi, trvalý partner vás otravuje hloupými úkoly, které se vám nechce plnit. Když už je splníte, je také nespokojený. Už nevíte, co s ním máte dělat. Léto se blíží pomalu, ale jistě ke…

Nejčtenější články

Doporučujeme