Slavní Raci Princezna Diana, Hanks či Gott: jak využili své znamení k úspěchu?

25. 6. 2019
Čím jsou charakterističtí Raci? Je to vodní znamení, které je pod nadvládou Měsíce. Jsou to tedy lidé velmi citliví a vnímaví, ale nechybí jim ani logické uvažování. Vždy se snaží pomáhat slabším a záleží jim na rodině a rodinných vztazích. Pokud něco nefunguje, tak jak by si představovali, mohou být frustrovaní. Tradice jsou pro ně velmi důležité a velmi si na nich zakládají.

Raci patří k nejkomplikovanějším znamením zvěrokruhu, zřejmě pro svou silnou emoční nestabilitu, a tedy i zranitelnost. Na druhou stranu jsou to lidé, kteří rádi pomáhají druhým. Díky tomu, že si hodně zakládají na rodině, mohou se někdy uzavřít před světem a žít ve své ulitě. Pokud u nich dojde k nějaké ztrátě, zejména ve vztazích, dlouho to v sobě zpracovávají, protože obecně do lásky hodně investují. V případě kariéry se skvěle uplatní tam, kde mohou pomáhat nebo využít svou citlivost a empatii.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

S nadřízeným si nerozumíte podle představ a opravdu vás to znervózňuje. Za svými nápady si stojíte, ale on o ně neprojevuje zájem. Tak moc se snažíte, až můžete svou krasojízdu za úspěchem…

Nejčtenější články

Doporučujeme