Patrick Dempsey

Patrick Dempsey

Patrick Dempsey
Hugh Grant
Hugh Grant
Hugh Grant
18
Fotogalerie

Slavní šediváci Hollywoodu: Kterým idolům šediny neubraly na kráse?

Řada mužů s věkem zraje do čím dál větší krásy. Důkazem toho je pěkná řádka slavných hollywoodských herců, kterým jejich šediny dodávají ještě větší sex appeal. Kteří to jsou?

Patrick Dempsey

Sexy Patrick nám zraje jak víno. Mladé ženy a dívky okouzloval už v devadesátých letech, kdy hrával především v romantických komediích, cílených právě na citlivé dívčí duše. Proslýchá se ale, že kouzlo osobnosti se u něj projevovalo už v raném věku. V sedmi letech byl totiž údajně vyloučen z tanečního kroužku pro přílišné flirtování s děvčaty.

Zásadní zvrat v jeho kariéře nastal v roce 2005, kdy se začal pravidelně objevovat na televizních obrazovkách v úspěšném seriálu Chirurgové. Od té doby jeho hvězda strmě stoupala. Když pak v loňském roce hrál jednu z hlavních rolí ve filmu Dítě Bridget Jonesové, dokázal, že ač už má ve vlasech šediny, svůj sexappeal vůbec neztratil.

Projděte si fotky v galerii:

Klepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázekKlepněte pro větší obrázek

Pokračování 2 / 7

Hugh Grant

Kdo by nemiloval tohoto britského fešáka s nebesky modrýma očima! Coby svůdník v prvním a druhém dílu filmu Deník Bridget Jonesové byl neodolatelný a svoje charisma navíc potvrdil tanečkem ve vánočním snímku Láska nebeská. I jeho vlasy už začaly protkávat šedivé nitky, pohled jeho blankytných očí ale zdatně odvádí pozornost.

Pokračování 3 / 7

George Clooney

George Clooney má na svém kontě slušnou řádku celovečerních filmů, ve kterých okouzloval ženy všech věkových kategorií. Jeho sláva ale začala stoupat po roce 1994, kdy začal hrát v seriálu Pohotovost. Pak už se dostal k velkým filmovým rolím, jako jsou Dannyho parťáci, Lítám v tom nebo Děti moje. Žádná z jeho rolí sice nebyla nijak závratná, Clooney ale vše vynahrazuje svým šarmem. Zapřísáhlý starý mládenec se navíc před časem oženil s právničkou Amal, a ačkoliv prohlašoval, že nechce děti, dnes se spolu starají o dvojčata. Ta ale jeho šediny na svědomí nemají, mořský vlk začal šedivět dávno před založením rodiny. A sluší mu to čím dál víc!

Pokračování 4 / 7

Colin Firth

Britský elegán Colin Firth sice není prvoplánový hezoun, jeho obrovské charisma mu ale pravidelně zajišťuje místo mezi nejvíc sexy slavnými muži. Ať už za to může role ve filmu Miloše Formana Valmont, kde si v roce 1989 zahrál neodolatelného svůdníka, nebo pozdější snímky jako Deník Bridget Jones či všemi milovaná Láska nebeská. Z tohoto herce srší něco nepopsatelného, čím si podmaňuje tisíce žen. Jeho zvláštní kouzlo můžete momentálně obdivovat v kinech, a to ve filmu Kingsman: Zlatý kruh.

Pokračování 5 / 7

Brad Pitt

Několikanásobného držitele ocenění nejvíc sexy muž světa asi nemá smysl představovat. Brad Pitt byl vždy považovaný za idol a jinak tomu není ani v době, kdy už jeho vlasy i strniště začínají šedivět. Herec si v současnosti prochází velmi těžkým obdobím. Je to už pomalu rok, co jeho manželka Angelina Jolie požádala o rozvod a navíc žádá o svěření všech jejich dětí do vlastní péče. Kvůli těmto tahanicím jistě Bradovi pár šedin přibylo, na přitažlivosti mu to ale vůbec neubralo. Naopak, vypadá ještě víc mužně.

Pokračování 6 / 7

Keanu Reeves

Keanu Reeves se narodil v Libanonu Angličance a čínsko-havajskému geologovi, občanství má ale kanadské. Záhadnost tedy dostal do vínku už při narození a drží se jí dodnes. Napomáhá tomu nejen lehce exotické vzezření, ale i tajemno, které se vznáší nad jeho životem. Herec se nikdy příliš nevyjadřuje k otázkám, které mu novináři dávají, jeho nejčastější odpovědí je „bez komentáře“. Bublinu nedostupnosti ještě zvětšil svojí životní rolí v trilogii Matrix, kde si zahrál obávaného hackera Nea. Právě pro svůj neprostupný krunýř i zajímavý vzhled se stal pro mnoho žen přitažlivým, a to i nyní, kdy mu už vousy šedivějí.

Pokračování 7 / 7

Ben Affleck

Z Bena Afflecka jasně vyzařuje úspěch. Stal se úspěšným hercem a později i scenáristou, producentem a režisérem. Na svém kontě má několik Zlatých Globů, Oscara a další ceny. Šediny na hlavě mu tedy pravděpodobně přidává nevydařené manželství s herečkou Jennifer Garner, s níž má tři děti. Affleck navíc přiznal, že se léčil ze závislosti na alkoholu. Nyní opět vstal z popela, který mu ve vlasech zanechal šedé tóny, na osobní kouzlo ale barva vlasů neměla vliv.

Doporučujeme

Články odjinud