Slavní sexy upíři Pitt, Cruise, Pattinson: Od koho byste si nechala vysát krev?

7. 11. 2019
Těžko říct, proč jsou pro mnoho žen postavy upírů tak fascinující a přitažlivé. Možná je to nenasytná touha v jejich očích, možná krvelačná vášeň nebo moc, kterou ve všech seriálech a filmech mají nad prostými lidmi. Který z těchto herců byl podle vás v roli upíra nejvíc sexy?

Tom Cruise

V době, kdy šel do kin film Interview s upírem, měl Tom Cruise už na kontě filmy jako Top Gun, Rain Man nebo Firma, které z něj udělaly hvězdu první velikosti. Ve snímku Interview s upírem dostal možnost ukázat další ze svých tváří a nutno podotknout, že i v roli zapšklého a bezcitného upíra Lestata de Lioncourta mu to náramně slušelo. Jak se ale připravit na roli upíra, když zrovna žádný není po ruce? Tom Cruise jako každý dobrý herec potřeboval inspiraci, a tak to vyřešil po svém. Aby jeho role byla co nejvíc věrohodná, sledoval videa divokých lvů útočících na zebry.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Nové pracovní období vám přinese určité zlepšení. Sice nejste ze všech nejlepší, protože vám schází průbojnost a nápaditost, nicméně si vás nadřízený vcelku považuje. Nejhorší časy máte za…

Nejčtenější články

Doporučujeme