Slavní Štíři DiCaprio, Julia Roberts či Maradona. Jak využili hvězdy ke slávě?

22. 10. 2019
O Štírech se říká, že jsou nejzáhadnější z celého zvěrokruhu. Pravdou je, že vyjít s nimi není vždycky snadné. Neplatí na ně nic, co funguje u jiných znamení, za všech okolností jsou sví. Neopijete je rohlíkem a urážky kolem nich proletí jako vítr. Jsou svobodní a milují tajemství. Jak tyto vlastnosti pomohly slavným osobnostem?

Štíři jsou vodní znamení a stejně jako bývá voda hluboká a nelze dohlédnout dna, mají i Štíři hlubokou, tajemnou duši. Jsou na první pohled nenápadní, ale uvnitř skrývají spoustu energie. Jsou to lidé, kteří si rádi počkají na tu pravou příležitost a dokážou čekat hodně dlouho. Jen těžko se dostanete k jejich emocím, trvá dlouho, než k sobě někoho pustí, ale když se vám to podaří, dokážou se zcela otevřít. Jsou znamením zvěrokruhu, které má zřejmě nejsilněji vyvinou intuici, na kterou se rádi a dobře spoléhají. Mají také paměť jako slon, takže pozor, nikdy nic nezapomenou a dokážou vám to s přehledem vrátit. Ale nejen to zlé, ale i to dobré. Pokud zjistí, že se na vás nemůžou spolehnout, raději se vám vyhnou. Jinak jsou to loajální přátelé a život se snaží žít bez iluzí a stavění vzdušných zámků. Jak se tyto vlastnosti promítají v osudech slavných osobností?

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Únorové dny jsou pro vás náročné, protože nejste ve svojí kůži. Přeci jen jste milovníci teplejšího počasí a mráz vám nedělá dobře. Jestli se chcete vyhnout splínu, drobným hádkám či…