Slavní Střelci Brad Pitt, Tina Turner, Jovovich. Jak jim pomohly hvězdy ke slávě?

26. 11. 2019
Střelci jsou dobrodruzi, kteří rádi poznávají nové věci i země. Jsou to velmi často velcí vizionáři a taky tvůrci ideálů. Život touží prozkoumat a mají nos na nové příležitosti. Nebojí se chytnout štěstí za pačesy, proto bývají velmi úspěšní. Nebojí se riskovat, nepropadají smutku či skepsi, a když se něco nepodaří, zvednou se a jdou dál. Potřebují hodně nezávislosti, aby byli spokojení.

Střelci jsou lidé velmi přátelští a sebejistí. A když s nimi chvíli jste, zjistíte, že je s nimi také velká legrace. Herecký talent v sobě nezapřou a dokážou na vás „uhrát“ cokoli. V jakémkoli prostředí se dokážou pohybovat lehce a bez problémů, jsou šarmantní a velmi přátelští. Mají jen takovou menší vadu – chtějí v životě všechno zkusit a otestovat a být tedy neustále tam, kde se něco děje. Mají rádi módu a někdy působí namyšleně. Často taky slibují, ale sliby pak nesplní. Každopádně, mezi jejich pozitivní rysy patří nadšení, optimismus a nezávislost. Jak tyto vlastnosti pomohly slavným osobnostem prosadit se? 

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Už dlouho jste nebyli tak spokojení jako dneska. Zdá se vám, že je všechno snadnější. Určitě to bude tím, že už si vás nedobírá nadřízený a na pracovišti vládne pohoda. Do ničeho se však…

Nejčtenější články

Doporučujeme