Slavní Střelci Brad Pitt, Tina Turner, Jovovich. Jak jim pomohly hvězdy ke slávě?

26. 11. 2019
Střelci jsou dobrodruzi, kteří rádi poznávají nové věci i země. Jsou to velmi často velcí vizionáři a taky tvůrci ideálů. Život touží prozkoumat a mají nos na nové příležitosti. Nebojí se chytnout štěstí za pačesy, proto bývají velmi úspěšní. Nebojí se riskovat, nepropadají smutku či skepsi, a když se něco nepodaří, zvednou se a jdou dál. Potřebují hodně nezávislosti, aby byli spokojení.

Střelci jsou lidé velmi přátelští a sebejistí. A když s nimi chvíli jste, zjistíte, že je s nimi také velká legrace. Herecký talent v sobě nezapřou a dokážou na vás „uhrát“ cokoli. V jakémkoli prostředí se dokážou pohybovat lehce a bez problémů, jsou šarmantní a velmi přátelští. Mají jen takovou menší vadu – chtějí v životě všechno zkusit a otestovat a být tedy neustále tam, kde se něco děje. Mají rádi módu a někdy působí namyšleně. Často taky slibují, ale sliby pak nesplní. Každopádně, mezi jejich pozitivní rysy patří nadšení, optimismus a nezávislost. Jak tyto vlastnosti pomohly slavným osobnostem prosadit se? 

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Poslouchejte hlasy svého těla a dopřejte si odpočinek při oblíbených činnostech. Jakmile si začnete nosit stres z práce domů, nastanou vám krušné chvilky. Proč si kazit náladu okolnostmi,…

Nejčtenější články

Doporučujeme