Americký herec Ashton Kutcher, který začal svou kariéru jako model Profimedia

Americký herec Ashton Kutcher, který začal svou kariéru jako model Profimedia

Miroslav Donutil Profimedia
Ellen Degeneres (vlevo) se svou přítelkyní Portiou de Rossi Profimedia
Držitelka Ceny Emmy a Zlatého glóbu za roli Rachel Greenové v seriálu Přátelé - herečka Jennifer Aniston Profimedia
Americký herec John Travolta se svou rodinou Profimedia
8
Fotogalerie

Slavní Vodnáři Donutil i Shakira: Jak využili své znamení k úspěchu?

Naši povahu a chování ovlivňuje spousta věcí. Kromě jiného taky astrologie. Co všechno o vás prozradí den, ve kterém jste se narodili? Jaké jsou vaše silné a slabé stránky? A jaký to má vliv na úspěch? Tihle slavní lidé se narodili ve znamení Vodnáře. Co dokázali a pomohly jim v tom i hvězdy?

Osobnost Vodnářů

Vodnáři jsou vzdušné znamení milující volnost. Bývají neobyčejně zábavní, originální, nezávislí, ale někdy taky domýšliví. Jindy jsou diplomatičtí, soucitní, jemní nebo dokonce zakřiknutí. Jejich styl života bývá neobvyklý. Vodnáři si potrpí na svobodu a přátelství je pro ně důležité. Mívají idealistické názory a často se potýkají s nepochopením.

Jejich myšlení je bystré a touží po poznání. Jejich vládnoucí planetou je Uran, který z nich dělá někdy rebely, kteří jsou schopni měnit svět. Vynikají vysokou inteligencí a spontánností. Slabými stránkami je to, že hodně mluví o plánech, které málokdy uskuteční. Nesnášejí pokrytectví a byrokracii. Jejich myšlení není zatíženo předsudky, jsou ale trochu nestálí.

Mrkněte na video, jak to mají Vodnáři s láskou: 

Pokračování 2 / 9

Ellen DeGeneres (26. 1. 1958)

Americká komička, herečka, moderátorka a bavička se proslavila svou televizní show The Ellen DeGeneres Show a v sitcomech Ellen a The Ellen Show. Je držitelkou 14 cen Emmy! Charakteristika Vodnářů na ni sedí jako ulitá. Je zábavná, soucitná a její životní styl nebyl nikdy fádní. V roce 1997 se přiznala k lesbické orientaci a nějakou dobu se potýkala s nepochopením. Její myšlení není ani trochu zatížené předsudky a před deseti lety se provdala za herečku Portiu de Rossi.

Pokračování 3 / 9

Ashton Kutcher (7. 2. 1978)

Americký herec, který začal svou kariéru jako model. Jeho prababička se jmenovala Kučerová, a má tedy i české kořeny. Pochází z dvojčat a jeho bratr trpí dětskou mozkovou obrnou. Ashton se po rozvodu rodičů trochu spustil a stal se z něj rebel. V šestnácti letech se vloupal se svým bratrancem do školy, za což dostal tři roky podmíněně a 180 hodin komunitních prací. Kvůli bratrovi vystudoval biologii v domnění, že se mu podaří najít lék na jeho nemoc. Pak se věnoval modelingu a později herectví. Proslavila ho role ve filmu Hele vole, kde mám káru a taky soužití s herečkou Demi Moor, která byla o mnoho let starší.

Pokračování 4 / 9

Jennifer Aniston (11. 2.1969)

Držitelka ceny Emmy a Zlatého glóbu za roli Rachel Green v seriálu Přátelé má řecké kořeny, ale část předků pochází i z Itálie a Irska. Hvězdy jí daly do vínku nezávislost, šarm a smysl pro humor. Je velmi upřímná a dokáže se nadchnout pro spoustu věcí, hlavně pro muže. Ve svém životě jich vystřídala poměrně dost, ale bohužel žádný vztah nevydržel. Jak sama řekla, vadí ji jakákoli omezení a předsudky a jde ráda proti proudu. Je velmi zábavná a nesnáší nudu – typické pro Vodnářky! Je také nadprůměrně inteligentní a umí vydělat peníze. Podle Guinessovy knihy rekordů je nejlépe placenou televizní herečkou všech dob! Její motto? V životě člověk nemá ničeho litovat, ale brát vše jako lekci.

Pokračování 5 / 9

Cristiano Ronaldo (5. 2. 1985)

Jeden z nejlepších fotbalistů světa a možná nejlepší! Narodil se v Portugalsku ve velmi chudé rodině. Už ve třech začal s fotbalem a škola mu moc nešla. Možná byl tak trochu idealista, který věřil, že jednou něco dokáže. Cristiano se narodil ve znamení Vodnáře, což mu dalo do vínku nepřehlédnutelnou povahu a touhu za něčím tvrdě jít. A taky že šel. Věřil, že se z něj stane slavný fotbalista, a stal. Vodnáři vynikají velkou představivostí a spontánností, což Cristiano při hře perfektně splňuje. Po dlouhých letech v Realu Madrid je od roku 2018 v italském klubu Juventus.

Pokračování 6 / 9

Shakira (2. 2. 1981)

Kolumbijská zpěvačka s libanonskými kořeny nejen zpívá, ale taky píše texty a věnuje se produkci a choreografii. Shakira znamená v arabštině „vděčná“ a tohle jméno dostala po babičce. Už ve čtyřech letech napsala první básničku a pak jako dárek dostala psací stroj. Znamení Vodnáře z ní dělá silnou a nezávislou osobu, která působí velmi žensky. Vodnáři taky rádi sní a Shakira je přesně taková. Jak říká, je osoba, která má hodně snů. „Dřív, než jeden uskutečním, začnu přemýšlet o dalším. To je moje fatální, absurdní povaha. Jsem otrokem svých snů.“

Pokračování 7 / 9

John Travolta (18. 2. 1954)

Americký herec, rodák z New Jersey měl umělecké ambice už jako dítě. Matka byla herečka a zpěvačka a později učila angličtinu a divadlo. Vodnáři bývají už v dětství velmi zvídaví a chtějí vědět víc než ostatní. John byl už od malička vyspělý a nadprůměrný. Ještě než začal chodit do školky, uměl číst a psát. Nadprůměrná inteligence je pro Vodnáře typická, a ani John není výjimkou. A přesně jako Vodnáři, kteří milují přátelství, i Travolta si ze všeho nejvíc cení loajality. Přesto někdy leze svému okolí na nervy, hlavně díky perfekcionismu. „Mám rád, když je všechno na svém místě. Vždycky mě vytočí, když se nějaká věc objeví jinde,“ přiznal. A ještě něčím možná udivuje. Věří, že ve vesmíru nejsme sami.

Pokračování 8 / 9

Mia Farrow (9. 2. 1945)

Americká herečka si zahrála během svého života zhruba ve 45 filmech. A mnoho z nich natočila s Woody Allenem, který byl dlouhé roky jejím partnerem. Jejím prvním manželem byl zpěvák Frank Sinatra, s nímž se po dvou letech rozvedla. Rozvod následoval i s druhým manželem, klavíristou André Previnem, s nímž měla 3 děti. Pak žila s Allenem, jemuž porodila syna Ronana a další 2 adoptovala. Později adoptovala ještě 6 dětí! Allen ji opustil kvůli jedné z adoptivních dcer. Vztahy jí tedy moc v životě nevyšly, možná i kvůli tomu, že jako Vodnářka nesnáší pokrytectví a jednotvárnost. Vodnářky prý také mívají problém s každodenní realitou, což může být zejména ve vztazích kamenem úrazu.

Pokračování 9 / 9

Miroslav Donutil (7. 2. 1951)

Jeden z nejpopulárnějších českých herců je typický Vodnář. Ty totiž jen tak nikdo nepřehlédne a Donutil je v divadle i na filmovém plátně skutečně nepřehlédnutelný. Jako Vodnář je taky pod vládou živlu vzduchu, který mu dává bystré myšlení a touhu šířit to dál. Nikdy nepřestane lidi překvapovat svými originálními nápady, v jeho případě historkami. Pro Vodnáře je taky typická občasná výstřednost a velký smysl pro humor, což Donutil perfektně splňuje. Mají též osobní kouzlo, kterému se snadno podlehne. Někdy bývají ale poněkud arogantní, zvláště když není po jejich. I to se o českém herci říká. Stejně tak i to, že je v divadle strašný sobec.

Doporučujeme

Články odjinud