Slavní Vodnáři Donutil i Shakira: Jak využili své znamení k úspěchu?

22. 1. 2019
Naši povahu a chování ovlivňuje spousta věcí. Kromě jiného taky astrologie. Co všechno o vás prozradí den, ve kterém jste se narodili? Jaké jsou vaše silné a slabé stránky? A jaký to má vliv na úspěch? Tihle slavní lidé se narodili ve znamení Vodnáře. Co dokázali a pomohly jim v tom i hvězdy?

Osobnost Vodnářů

Vodnáři jsou vzdušné znamení milující volnost. Bývají neobyčejně zábavní, originální, nezávislí, ale někdy taky domýšliví. Jindy jsou diplomatičtí, soucitní, jemní nebo dokonce zakřiknutí. Jejich styl života bývá neobvyklý. Vodnáři si potrpí na svobodu a přátelství je pro ně důležité. Mívají idealistické názory a často se potýkají s nepochopením.

Jejich myšlení je bystré a touží po poznání. Jejich vládnoucí planetou je Uran, který z nich dělá někdy rebely, kteří jsou schopni měnit svět. Vynikají vysokou inteligencí a spontánností. Slabými stránkami je to, že hodně mluví o plánech, které málokdy uskuteční. Nesnášejí pokrytectví a byrokracii. Jejich myšlení není zatíženo předsudky, jsou ale trochu nestálí.

Mrkněte na video, jak to mají Vodnáři s láskou: 

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

S blížícím se koncem týdne upadá i vaše energie a přicházíte o kreativní myšlenky. Vždyť jste vynalézaví a činorodí, tak to v sobě konečně probuďte. Za skvělou práci dostanete jistě…

Nejčtenější články

Doporučujeme