Slavní vs koronavirus: Kdo se nakazil, kdo utekl z Prahy a kdo šije roušky?

19. 3. 2020
I když se svět slavných může někdy zdát dokonalý a nedotknutelný, není tomu tak. I celebrity jsou jenom lidé, a tak bojují s koronavirem a jeho nástrahami také. Někteří jsou v karanténě, jiní se nakazili, další se snaží pomáhat. Jak se hvězdy vypořádávají s virem COVID-19?

Tom Hanks s manželkou propuštěn z izolace

Herec Tom Hanks s manželkou Ritou Wilson byli mezi prvními slavnými osobnostmi, které oznámily nákazu koronavirem. Manželé se v té době nacházeli v Austrálii a byli okamžitě odvezeni do nemocnice a zůstali v izolaci. „Cítili jsme se trochu unaveni, jako bychom byli nachlazeni, a pobolívalo nás tělo. Rita měla zimnici, která přicházela a zase mizela, také trochu teplotu. Abychom udělali vše správně, protože to je přesně v dnešních časech potřeba, nechali jsme se testovat na koronavirus a test byl pozitivní,“ uvedl Tom Hanks na svém Instagramu. „My Hanksovi budeme testováni, pozorováni a izolováni tak dlouho, jak to bude vyžadovat veřejné zdraví a bezpečnost,“ dodal herec. Hanksovi jsou momentálně propuštěni z izolace v nemocnici v Queenslandu, zůstávají však v karanténě.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

S rodinou nemáte ideální vztahy, protože dáte na jejich slova a nebudete spokojení. Zatoužili jste po změně image, ale nedáte se vést vlastním instinktem. Máte pocit, že vám doma nepřejí a…

Nejčtenější články

Doporučujeme