Komentáře k článku zpět na článek

banany 16. 3. 2019 | 13:57

Naprostý souhlas,ty vyceněné úsměvy když vidím je mi zle!Moje švagrová se podruhé vdala za původního manžela a opět to po roce krachlo,byl ochlasta a zůstal jím. Hlava mi nebere, ty 3-4 rozvody a svatby u lidí, jednak bych se za to styděla a jednak mi u těch lidí přijde že je něco v nich špatně, obávala bych se ho-jí!

Rambíša 16. 3. 2019 | 11:59

Miluji ty "opravdické" fotky,na kterých se někdo tak náádherně usmívá,až mu lezou dásně a my vidíme,že má opravdu všech 32 (nebo kolik) zubů....Podle mě nemá cenu jíst nastavovanou kaši,čili když se dva za určitou dobu neshodli v ničem a zjistili,že jim to dohromady nefunguje,nemá žádný smysl,aby se k sobě vraceli,něco lepili ! Pokaždé to dopadne stejně,jejich nekompatibilní osobnosti se jen hádají,neporozumí si v ničem a zbytečně spolu ztrácejí čas!!! Článek je taky jen snůška keců o ničem.

Elynor 16. 3. 2019 | 06:24

Ilustrační foto - takové křečovité cenění chrupu, které zřejmě má znamenat úsměv, to se jen tak nevidí. Těm fotografovaným osobám někdo musel dělat hrozné věci.
K tématu - obecně vzato, nemá smysl se vracet, pokud je partner na něčem závislý (alkoholik, narkoman, gambler atd.), nebo pokud má nějakou nepříjemnou psychiatrickou diagnózu, a pak taky tehdy, když jeden chce děti a rodinu a druhý ne. V ostatních případech to stojí za pokus. Že to obvykle nevyjde, to už je jiná věc.

Přečtěte si také

Horoskopy

Už během pracovního týdne se vám chtělo trošku lumpačit. Myslíme tím, chodit na večírky a pořádně se…

Nejčtenější články

Doporučujeme