Komentáře k článku zpět na článek

banany 16. 3. 2019 | 13:57

Naprostý souhlas,ty vyceněné úsměvy když vidím je mi zle!Moje švagrová se podruhé vdala za původního manžela a opět to po roce krachlo,byl ochlasta a zůstal jím. Hlava mi nebere, ty 3-4 rozvody a svatby u lidí, jednak bych se za to styděla a jednak mi u těch lidí přijde že je něco v nich špatně, obávala bych se ho-jí!

Rambíša 16. 3. 2019 | 11:59

Miluji ty "opravdické" fotky,na kterých se někdo tak náádherně usmívá,až mu lezou dásně a my vidíme,že má opravdu všech 32 (nebo kolik) zubů....Podle mě nemá cenu jíst nastavovanou kaši,čili když se dva za určitou dobu neshodli v ničem a zjistili,že jim to dohromady nefunguje,nemá žádný smysl,aby se k sobě vraceli,něco lepili ! Pokaždé to dopadne stejně,jejich nekompatibilní osobnosti se jen hádají,neporozumí si v ničem a zbytečně spolu ztrácejí čas!!! Článek je taky jen snůška keců o ničem.

Elynor 16. 3. 2019 | 06:24

Ilustrační foto - takové křečovité cenění chrupu, které zřejmě má znamenat úsměv, to se jen tak nevidí. Těm fotografovaným osobám někdo musel dělat hrozné věci.
K tématu - obecně vzato, nemá smysl se vracet, pokud je partner na něčem závislý (alkoholik, narkoman, gambler atd.), nebo pokud má nějakou nepříjemnou psychiatrickou diagnózu, a pak taky tehdy, když jeden chce děti a rodinu a druhý ne. V ostatních případech to stojí za pokus. Že to obvykle nevyjde, to už je jiná věc.

Přečtěte si také

Horoskopy

Finále pracovního týdne je tady a vy jen s velkými problémy zakončujete směnu. Prostě se nemůžete…

Nejčtenější články

Doporučujeme