Slova, která nejvíc zabolí jeho znamení. Tohle nikdy neříkejte svému partnerovi | Foto: iStock

Foto: iStock

Slova, která nejvíc zabolí jeho znamení. Tohle nikdy neříkejte svému partnerovi

Někdy dokážou slova ublížit a zanechat šrámy na duši. Každý se někdy ocitl v situaci, kdy řekl něco, čeho téměř okamžitě litoval. A bohužel některá slova bolí víc než jiná. Která nejkrutější slova ubližují vašemu znamení? A co rozhodně nemáte říkat svému partnerovi?

Beran (21. 3. – 20. 4.) – „Uklidni se!“

Berani nemají rádi, když jim někdo (kdokoli) řekne, aby se uklidnili. To je ještě víc rozzlobí. Slova o klidu je vytočí a vyvolají pocity frustrace. Než tento pocit pomine, může je přimět udělat něco pošetilého a vysoce impulzivního.

Co čeká Berany v roce 2022? Podívejte se na video: 

Pokračování 2 / 12

Býk (21. 4. – 21. 5.) – „Ta je ale hezká/ý.“

Býkům vadí, když jejich partner hodnotí kolemjdoucí neznámé ženy či muže, přestože se vede za ruku s nimi. Býci jsou velmi žárliví, takže komentovat před nimi vzhled lidí opačného pohlaví není vhodné.

Pokračování 3 / 12

Blíženci (22. 5. – 21. 6.) – „To je hloupé, co říkáš.“

Blíženci nesnášejí, když jim někdo řekne, že jsou hloupí. Jakmile slovy někdo naznačí, že nejsou tak skvělí, jak si sami o sobě myslí, bodne je u srdce a stáhnou se do sebe. Blíženci jsou hrdí na svou výmluvnost a inteligenci, takže tahle slova je vykolejí a nahlodají jejich sebevědomí.

Pokračování 4 / 12

Rak (22. 6. – 22. 7.) – „Nepotřebuji tě!“

Rak je emotivní a empatický člověk, který ke štěstí potřebuje být nepostradatelný pro někoho jiného. Jakmile mu někdo blízký řekne, že se bez něj obejde, prakticky ho to zlomí na dvě poloviny. Tato zrada zabije všechny jeho romantické představy o bezpečí a lásce.

Pokračování 5 / 12

Lev (23. 7. – 22. 8.) – „Nevypadáš dobře…“

Jen Lev může sám sobě říct, jak se dnes cítí. Jakmile mu ale řekne někdo cizí, že vypadá příšerně, je to konečná. Věřte, že pak už s vámi nebude chtít nikdy mluvit. Lev je totiž neuvěřitelně hrdý na svůj vzhled i svou osobnost a nesnáší, když o něm někdo říká něco negativního (zvláště když se na jeho názor nikdo neptá).

Pokračování 6 / 12

Panna (23. 8. – 22. 9.) – „Proč bychom nemohli být jako oni?“

Panny jsou perfekcionistky a neslyší rády, když je jejich partner srovnává s jinými páry. Začnou pak přemýšlet o tom, jestli je všechno s jejich vztahem v pořádku. Přemítají dokonce o tom, zda jejich partner náhodou netouží po někom jiném. Jestli něco ve vztahu nefunguje, proč vám to tedy neřekl dřív, abyste na tom mohli zapracovat? Bohužel to pak může vést až k rozchodu, protože Panny tohle zřídkakdy vydýchají.

Pokračování 7 / 12

Váhy (23. 9. – 23. 10.) – „Nesnáším tvé přátele!“

Když někdo, zvláště ten, kdo vás údajně miluje, řekne, že nemá rád vaše přátele, zabolí vás to. Vaši přátelé jsou přece součástí vašeho života a dělají vás, Váhy, tím, kým jste. Pokud váš partner nemá rád vaše přátele, říká tím vlastně, že nemá rád ani vás. A to bolí opravdu hodně.

Pokračování 8 / 12

Štír (24. 10. – 22. 11.) – „Můj bývalý…“

Nikdo nemá rád, když osoba, se kterou je ve vztahu, neustále mluví o svém bývalém. A když je ten bývalý popisován jako někdo naprosto dokonalý, je to ještě horší. Štíři normálně žárlí poměrně hodně, ale právě řeči o „ex“ je dokážou vytočit doruda. „Proč tedy nejsi se svým ex, když byl tak úžasný,“ pomyslí si. Navíc jsou tyhle řeči pro ně signálem, že si svého partnera moc nevážíte. Pamatujte, Štíři nechtějí nikdy s nikým soutěžit.

Pokračování 9 / 12

Střelec (23. 11. – 21. 12.) – „Jsi blázen!“

Komu by se zamlouvalo, aby ho někdo neustále označoval za cvoka? Není to hezké, bagatelizuje to problémy a zní to tak, že vy jediní máte ve všem pravdu. Pokud někdo používá podobné slovní spojení směrem ke Střelci, nedělá dobře. Nejenže to Střelec nemá rád, ono ho to dokonce dost bolí. I když to možná nedá najevo.

Pokračování 10 / 12

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.) – „Moji rodiče tě nemají rádi.“

Jakmile tohle řeknete Kozorohovi, asi se nebude cítit dobře. Kozoroh o sobě přece ví, že je snem každého rodiče: pracovitý, spolehlivý, ambiciózní a disciplinovaný. A ještě má navíc smysl pro humor. Pokud Kozoroha nemají vaši rodiče rádi, počítejte s tím, že vás asi nikdy nebude skutečně milovat. I když budete všechno dělat správně, tento problém je pro Kozoroha neřešitelný.

Pokračování 11 / 12

Vodnář (21. 1. – 20. 2.) – „Jsi jako tvoje matka.“

Vodnáři milují svou matku, protože je skvělá, ale pyšní se tím, že nejsou jako ona. Protože ona je konzervativní, rigidní, zatímco Vodnáři jsou individualisté a jedineční. Jakmile tedy řeknete Vodnáři, že je stejný jako jeho matka, začne zpochybňovat celý svůj život a vše, za čím si stojí.

Pokračování 12 / 12

Ryby (21. 2. – 20. 3.) – „Máš až moc problémů.“

Ryby, vy o sobě víte, že jste emotivní a náladové, ale to neznamená, že nejste úžasné. Když o vás někdo říká, že máte spoustu problémů, s nimiž se potýkáte, naznačuje tím, že jste de facto zlomené a neumíte si uspořádat život. Nepodporuje vás tak, jak by měl, a vy se budete cítit naprosto zlomené. Nikdy nepoukazujte na problémy Ryb, protože jejich citlivá umělecká duše by to nemusela unést.

Doporučujeme

Články odjinud