Slovenka Hantuchová je nejpřitažlivější tenistkou současnosti

10. 7. 2002
Slovenka Hantuchová je nejpřitažlivější tenistkou současnosti
Nepříliš dlouho kralovala ruská tenisová hvězda Anna Kournikovová na přední příčce tenisových hráček, seřazených podle síly jejich sex-apelu. Na prvním místě Kournikovovou podle populárního žebříčku tenisového magazínu Ace, který pravidelně sestavuje několik desítek odborníků z různých oblastí, vystřídala slovenská rodačka Daniela Hantuchová.

Slovenka Hantuchová je nejpřitažlivější tenistkou současnosti

Klepněte pro větší obrázek Nepříliš dlouho kralovala ruská tenisová hvězda Anna Kournikovová (20) na přední příčce tenisových hráček, seřazených podle síly jejich sex-apelu. Na prvním místě Kournikovovou podle populárního žebříčku tenisového magazínu Ace, který pravidelně sestavuje několik desítek odborníků z různých oblastí, vystřídala slovenská rodačka Daniela Hantuchová (19).

Kournikovová skončila až na druhém místě následovaná rakouskou hráčkou Barbarou Schettovou. V první pětici se umístily také Miroslava Vavrincová hrající ve švýcarských barvách, a Jelena Dokicová ze Srbska a Černé Hory.
Podle britského deníku The Daily Mail se může Hantuchová pochlubit především bezkonkurenčně nejdelšíma nohama mezi tenisovými krasavicemi. S délkou téměř sto dvanáct centimetrů končetiny svých rivalek poráží téměř o třináct!

�Vždycky se snažím na kurtu vypadat co nejlépe. Je to opravdu velká pocta, honosit se titulem nejvíce sexy hráčky tenisu,� prozradila novinářům devatenáctiletá Slovenka. �Každopádně je pro mě ale stále mnohem důležitější, jak se mi daří na kurtě, než jaký mám při hraní výraz nebo jak dokonalá je moje postava,� dodala nejslavnější slovenská sportovkyně. (Plus)

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Dny volna jsou dávno v nenávratnu, ale již brzy vás čeká další víkend. V práci to nestojí za nic, ale nepodléhejte depresi. Vaše schopnosti a komunikace s kolegy jsou výborné. Jediný…