Slunce ve vlasech

2. 7. 2007
Slunce ve vlasech
Pociťte hřejivé pohlazení slunečních paprsků: jemný vánek si pohrává s vašimi vlasy, chladivě osvěžující mořský vzduch vyvolává vzpomínky na předchozí léta ... Stejně jako vaše pokožka, tak i vaše vlasy potřebují zvláštní ochranu a péči před slunečním zářením. Vlasy jsou velmi citlivé a pokud je dostatečně neochráníte, ztratí svůj lesk a pružnost a budou vysušené. Ani koupání v chlorované a slané vodě vlasům neprospívá.

Výběrem a pravidelných používáním správné vlasové kosmetiky zajistíte kštici optimální ochranu a dokonalou péči, kterou nutně potřebuje. Jedině tak si zachováte účes krásný na pohled i na dotek. Jaké jsou hlavní úkoly péče v horkých letních měsících? Především jde o ochranu vlasového vlákna před slunečními paprsky a chránit před dehydratací a ztrátou keratinu, čímž nedochází k lámavosti a třepení konečků.

SP Sun Sluneční série SP Sun nabízí vlasům optimální ochranu a dokonalou péči, kterou v létě nezbytně potřebují. Tak budou opět hebké, pružné a barva si zachová svůj intenzívní lesk. Účinné ochranné a regenerační produkty s nádhernou letní vůní dokonale chrání před UV zářením, které neblaze podepisují nejen na pokožce, ale i na vlasech.

Obzvláště jemný a lahodně vonící vlasový a tělový šampon pro hydrataci a hloubkovou regeneraci vlasů po slunění SP Sunset Refresh Shampoo s exkluzivní AfterSun formulí je vhodný i pro každodenní mytí. Důkladně vymývá zbytky soli či chlóru. Dodává vlasům potřebnou vlhkost, posiluje jejich strukturu a činí je zdravě lesklými. Posilující pěna pro hydrataci a hloubkovou regeneraci vlasů po slunění SP Sunset Reinforce Mousse s After Sun formulí přináší vlasům okamžitou péči, vyrovnává jejich strukturu a usnadňuje rozčesání. Je vhodná i pro jemné vlasy, které nezatěžuje. Posiluje hřívu a dodává jí kromě lesku také objem. Má mírný tužící účinek a i proto se po nanesení již neoplachuje. Než si začnete užívat slunce, dopřejte si komfort dokonalé ochrany s pomocí SP Sunshine Colorsafe Fluid. Tato intenzivní ochrana barvy před a během slunění se SunScreen formulí zamezuje nežádoucímu vymývání barevného odstínu z vlasů a vyhlazuje strukturu vlasu.

Solar Sublime Řada Solar Sublime od L'Oreal obsahuje patentovanou technologii Mexoryl S. O UV Protect, která vytváří na povrchu vlasu ochranný film a zároveň ochranu tří vrstev vlasového vlákna. V zóně A (povrch) zabraňuje otevírání malých šupinek a oxidaci lipidického obalu. Vlasové vlákno je hladké, lesklé, neztrácí vlhkost a proteiny. V zóně B (kutikula) zabraňuje vzniku trhlin v mezibuněčném cementu. Vlasové vlákno není porézní, zachovává si svojí celistvost. V zóně C (kortex) uchovává keratin, čímž nedochází k lámání vlasů a ke štěpení vlasových konečků, barva přirozených vlasů i barvených vlasů je chráněna a nedochází k eliminaci barevných pigmentů.

Linie Solar Sublime obsahuje šampón, masku, regenerační pěnu, ochranný sprej a gel a olej ve spreji. Regenerační a ochranný šampón šampon s Mexoryl S.O UV Protect obsahuje vitamín E a glycerol a tím ošetřuje vlasy po pobytu na slunci. Šetrně, ale důkladně vymývá zbytky chlóru, soli, písku. Vlasy jsou hebké, ošetřené, lehce rozčesatelné. Na umyté vlasy rovnoměrně aplikujte Regenerační a vyživující masku, jejíž lehká konzistence nezatíží ani jemné vlasy. Obnovuje přirozený zdravý lesk. Po dvou minutách je kštice hebká, zregenerovaná, pružná a snadno se rozčesává.

Během pobytu na slunci myslete na ochranu vlasů stejně jako pokožky. Na suché nebo vlhké vlasy nastříkejte transparentní ochranný sprej a to před i v průběhu slunění. Přípravek okamžitě vyživuje vlasové vlákno a chrání jej před dehydratací aniž by zatěžoval vlasy. Stejnou ochranu poskytuje i Ochranný gel s perleťovým leskem a ještě usměrňuje účes. Pro extra výživu sáhněte po Oleji ve spreji se saténovým leskem s obsahem UV filtru, rozjasňujících složek a vitamínu E. Olej snadno vypláchnete šampónem se stejné řady.

Summer Rescue Vedle profesionální kosmetiky, kterou zakoupíte pouze ve vybraných kadeřnických salónech, speciální péči si můžete dopřát i u ostatních značek a to neméně kvalitní. Novinkou pro letošní léto je speciální linie Advance Technique Summer Rescue od Avonu.

Hříva zatížená nadměrným sluněním, mořskou i chlorovanou vodou, čímž ztrácejí na pružnosti a lesku. Ochrana je proto naprosto nezbytná. Svůj obvyklý šampón a kondicionér nahraďte speciálními přípravky obsahující látky starající se o dostatečnou vlhkost a pružnost vlasového vlákna. Regenerační šampon pro sluncem poškozené vlasy chrání před škodlivým UV zářením, hydratuje a osvěžuje. Jeho složení se hodí pro všechny typy vlasů. Další novinka letošního léta, pro uchování krásných a zdravých vlasů i po návratu z dovolené je Ochranný kondicionér Summer Rescue. Ten chrání, zvlhčuje a posiluje vlasy poškozené sluncem. Přípravek lze použít na všechny typy vlasů po umytí regeneračním šampónem.

Foto: archiv firem

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Je až neuvěřitelné, jakou máte extra chuť do práce. Záříte jako sluníčko na nebi a nedokážete se svého úspěchu nabažit. Jen si dávejte pozor, ať na své cestě za štěstím někomu z kolegů…

Nejčtenější články

Doporučujeme