Slunečná je zpět: Na co se můžete těšit tento týden?

18. 8. 2020
Týna a Janek jsou konečně spolu. Julie jde na rande, to ale má bizarní závěr. Linhard dál usiluje o Denisu a Zdeněk doufá, že konečně vyhraje soud o vilu v Praze. Co všechno přinese tento týden seriál Slunečná?

Peníze nesmrdí

Týna a Janek už zase fungují jako pár. Ale Týně se nelíbí, že Janek obchoduje s Albánským podnikatelem Predragem. Janek jí vysvětluje, že vydělané peníze investuje do statku. Týna považuje Predraga za špatného člověka. Jenže pak zabřezne Doubravka, a tak má Týna zcela jiné starosti a ze samé radosti domluví Kabátovi a Julii rande. Julie řeší, co si má vzít na sebe. Běta jí přinese svoje staré šaty. Julie je z nich nešťastná, ale Týna slíbí, že jí je přešije. Julie jde s Kabátem na rande, ale Kabát jí z rande uteče záchodovým okénkem. Druhý den se přijde omluvit. Taky trpěl střevními problémy kvůli otravě z vody. Julie mu odpustí.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

V domácím prostředí se necítíte moc dobře a nebaví vás pouze sedět a zírat na televizi. Vymyslíte proto nevšední program, který je vhodný pro děti i partnera. Hlavně to nepřehánějte s…

Nejčtenější články

Doporučujeme