Slunečná: Lída se začne mstít Týně na veřejnosti. Co vymyslela?

21. 4. 2020
Už je nám nějakou dobu jasné, že Lída je geniální intrikánka. V zájmu dobra rodiny si nebere servírky. Týně se tak chce pomstít stůj co stůj. Neváhá na ni zaútočit ani na veřejnosti. Co jí provede?

Lída útěk od svatby totálně otočí

Lída dá před celou hospodou Týně facku a obviní ji, že Štěpána podváděla s Pražákem. Kratinové to přišlo přes čáru, ale Lída má plán: Chce, aby to vypadalo, že tím, kdo vyhnal Týnu od oltáře, byla ona! Protože jí přišla na nevěru s Pražákem. Hodlá Týnu před všemi obvinit, že chtěla Vackovic majetek. Kratinová musí uznat, že je to plán za všechny prachy. Kratinová přinese Lídě zprávu, že snad bude Konvičková kupovat Sylvinu polovinu statku. Lída musí plán urychlit a sehnat nějakého chlapa, který by potvrdil, že s Týnou něco měl. Toho sežene Kratinová, ale je to ňouma, takže nikdo nevěří, že by zrovna on něco měl s Týnou. A Lída je na Kratinovou naštvaná, že se do toho pletla. Doma ji ještě seřve Štěpán, který nechce, aby se do toho Lída pletla. Lída je zničená, protože to všechno dělá pro Štěpánovo dobro.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Pluto je až do 15. srpna v nádherném trigonu s Venuší, proto vás čeká přímo osudová láska. Milé Panny, nenechte si uniknout tuto hvězdnou konstelaci mezi prsty a zaměřte se na osůbky…