Slunečná: Lída už má jasno, Týna utekla kvůli Jankovi. Jaký má důkaz?

14. 4. 2020
Lída pořád řeší, proč Týna utekla ze svatby. Chce tak vinu na rozpad vztahu svého syna Štěpána hodit na ni. A chytá se každé maličkosti. Co se jí podaří najít? A řekne Vilda konečně své Sylvě, že není Janek?

Dědictví vyřešeno

Týna a Sylva se vracejí od notáře. Takže už má každá z nich oficiálně půl statku. Sylva se netají, že chce prodat svoji polovinu, a nemá nic proti tomu, že ji prodá Týně. Dokonce jí doporučí, aby si vzala úvěr v bance, a až ho dostane, tak Sylvu vyplatí. Týně se uleví. Notář i Sylvin odhadce určil cenu statku na 22 milionů. Týna s Julií řeší, že musí požádat banku o úvěr. Konvičková se nabízí, že Sylvu vyplatí. Týna je naštvaná, protože Sylvu prosila, aby nikomu neříkala, že už mají notářské rozhodnutí. Týna se zeptá přímo Konvičkové a ta se přizná, že švagrová od bráchy dělá u notáře zapisovatelku, tak to hned začerstva Konvičkové vyklopila. Týna se musí Sylvě omluvit a Konvičkové říct, že jí polovinu statku neprodá.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Harmonickou náladu získáte v domě očistou obydlí, a to vykuřováním z bylin. Vyžene zlé duchy a navíc domácnost krásně provoníte. Nejlepší je bílá šalvěj. Začněte s úklidem, umyjte okna a…