Podívejte se na fotky ze svatby Týny i na to, jak se celý díl natáčel. FTV Prima

Podívejte se na fotky ze svatby Týny i na to, jak se celý díl natáčel. FTV Prima

Přípravy na svatbu vrcholí, Julča to ale Týně rozmlouvá FTV Prima
Julie a Týna jsou nejlepší kamarádky a ty si říkají pravdu FTV Prima
Scéna útěku byla nebezpečná FTV Prima
Schody jsou prudké FTV Prima
40
Fotogalerie

Slunečná: Svatební fotky Týny! Takhle jí to bude slušet, ale ona uteče od oltáře!

Týna Popelková má svůj velký den – čeká ji svatba přesně podle jejích představ. Vždyť její Štěpán na poslední chvíli vyřešil všechny problémy, dokonce zachránil šaty po mamince. Podívejte se na fotky, jak to Týně sluší! Jenže ona se nakonec rozhodne, že svatba nebude. Ve fotogalerii najdete i fotky z natáčení.

Týna poslechne své srdce

Pro Štěpánovu maminku Lídu je svatba součástí jejího byznys plánu, vše musí být dokonalé. Na obřad a hostinu se těší celá vesnice. Jenže o co víc se lidé těší, tím víc Týna pochybuje, jestli vůbec dělá dobře. V jejím rozhodování ji tak jako vždycky napomůže rozhovor ze zesnulým tatínkem potom i knězem, který ji má oddávat. Nakonec se proto Týna rozhodne, že svatba nebude, a v poslední chvíli z kostela utíká.

Pokračování 2 / 5

Janek se rozejde

Samozřejmě i Janek se v Praze trápí, chybí mu Týna. Denisa se s ním pohádá, protože chce, aby šel večer na oslavu s její rodinou. Hádka končí rozchodem. Denisa je z toho zaskočená. Řeší to s kamarádkami, které taky nechápou, co se s Jankem děje. Denisa si přijde k Jankovi do kanceláře pro věci a jen tak mimochodem se zmíní, že o ni má zájem DJ Jonáš. Jankovi je to jedno, což je pro Denisu další znamení, že musí nasadit na Janka větší páky. Dají se zase dohromady?

Pokračování 3 / 5

Přípravy vrcholí

Lída dělá poslední přípravy na svatbu, která má být dokonalá, to ještě netuší, že žádná nebude. Lída všechny komanduje a všem leze na nervy. Franta má průser, protože kapela, kterou měl sehnat, má salmonelozu. Řehák mu dohodí svého synovce. Neřekne ale, že je to punková kapela. Když to Franta zjistí, tak je mrtvici. Bojí se, že až to Lída zjistí, tak ho zabije. K tomu naštěstí nedojde, protože svatba se nekoná.

Pokračování 4 / 5

Jak se natáčela zimní svatba

Točit v zimě není žádná legrace, jeden záběr se může táhnout pěkně dlouho. Když hrajete jen v lehkých šatičkách, koledujete si o pěkné nastydnutí. Jak se točila svatba Evě Burešové alias Týně?

Eva Burešová už od mrazivého rána popocházela po place ve svatebních šatech a chystala se na úprk, který si na ni scenáristé vymysleli. „Věřte, že to nebyla legrace. Nesportuju, navíc je hrozná zima a ten ledový vzduch se vám dere do krku. K tomu schody jsou hrozně vysoké a v podpatcích se po nich dobře neběží,“ prozrazuje dojmy Eva Burešová po svém prvním záběru. „Ale hned po běhu na mě čekal teplý čaj, je tu skvělé zázemí, takže díky,“ usmívá se herečka, která dostala lehké svatební šaty s kabátkem. „Jsou moc hezké, byla jsem zvědavá, s čím kostymérky přijdou.“

Pokračování 5 / 5

Jak to zvládla Bára Jánová alias Sylva?

Zato její seriálová sestra Sylva, tedy herečka Bára Jánová, se má o poznání lépe. Je zabalená v kabátu a žádné velké scény ji nečekají. „Točí se těžko, trochu cítím krk a špatně se mluví. Naštěstí textu nemám moc. Musím se ale přiznat, že jsem ještě žádnou svatbu netočila, takže jsem byla malinko dojatá, i když z toho nakonec nic nebylo,“ usmívá se Bára.

Doporučujeme

Články odjinud