Slunečná: Sylva předstírá těhotenství, jak reaguje Vilda? Co dalšího se stane?

25. 2. 2020
Tento týden to bude v seriálu Slunečná pěkně zamotané: Týna přijela do Prahy do firmy, kam ji poslala Hana. Je to proto, že Týna ještě stále neví, že Janek není ve skutečnosti Vilda. Sylva svede Štěpána, Konvičková je vážně nemocná. Vesnice se bojí, zda ptáky nenapadla ptačí chřipka. Co dalšího se stane v novém seriálu?

Slunečná je nový rodinný romantický seriál. Líčí příběhy ze stejnojmenného statku a kolem nich se rozvíjející rodinné vztahy. V seriálu hrají například Eva Burešová, Barbora Jánová, Marek Lambora, Ota Jirák, Eva Holubová nebo Filip Tomsa. Kdo hraje jednotlivé postavy v seriálu Slunečná? Čtěte ZDE

Možná už jste ho zaregistrovali a začali ho sledovat: Pak vás zajímá, na co dalšího se můžete vždy v úterý a čtvrtek večer těšit. Tady jsou novinky týdne od 24. 2. 2020:

Sylva svede Štěpána. A sex si nahraje

Roman za zády Janka přemlouvá Sylvu, aby rozhádala Týnu se Štěpánem. Sylva souhlasí. A svede Štěpána, sex si nahraje na kameru. Štěpán je opilý a ničeho si nevšimne. Sylva pak předá flešku s nahrávkou Vackové, chce aby odmítli vykoupit její podíl. Ta nejdřív jančí a seřve Štěpána. Proti komu se to nakonec ale otočí?

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Neztrácejte pozitivní pohled na život, nehádejte se s partnerem a pracujte na sobě. Sebevzdělání vám nebude cizí stejně jako romantika a něžnosti s partnerem. Mezinárodní den rodin…

Nejčtenější články

Doporučujeme