Komentáře k článku zpět na článek

ivca001 8. 10. 2013 | 12:10

Já se na jedničku běžně nedívám ,ale na tenhle dokument jsem náhodou přepla a už ho dokoukala do konce. Dost mě šokovalo jaké praktiky používají. Ne že bych je neznala, moje babička s dědou mají doma dost hrnců a blbostí s předváděček, ale naštěstí se nikdy nedostali kvůli tomu do nějakých dluhů a podobně.
Topka: Zájezdy pro důchodce jsou. Alespoń tady u nás ano, vím že tu mají i klub důchodců a jezdí na výlety. Jenže poznávačky je lákají tím, že dostanou něco "ZADARMO"...

Topka 2. 10. 2013 | 12:11

Chvíli jsem se dívala, ale musela jsem od toho, nesnesu tu bezmoc, že s tím nemůžu nic udělat, kdo takto ubližuje starým lidem, nezaslouží si být označován člověk. U té příležitosti mne napadlo, proč se někdo nechytné té myšlenky samoty starých lidí a nepořádá pro ně nějaké poznávací zájezdy, třeba jen na dobrý oběd, nebo prohlídku zámků, většina z nich se tam sama nedostane, nemají jak nebo nemají vůz, ale na zájezd by jeli i kdyby byl trošku dražší. Jim jde o to, že vyjdou z té své samoty a jsou mezi svými a něco zažijí. Vždyť starý člověk je tak vděčný za sebemenší kousek pozornosti. Co je dnes s kluby důchodců už nejsou?

Přečtěte si také

Horoskopy

Lidi kolem sebe vnímáte jako pomalé a bezduché. Vy se naopak vrháte do všeho po hlavě a nemyslíte na…

Nejčtenější články

Doporučujeme