Smith, Osbourne, Beyoncé, Wilde: Celebrity, které zažily trapas přímo na pódiu

12. 5. 2022
Hollywoodské celebrity jsou neustále v centru pozornosti. Není tedy překvapením, že se snaží působit za každé situace dokonale. Občas jim ale nečekané situace udělají čáru přes rozpočet. Tyto okamžiky by určitě většina z nich nejraději zapomněla!

Will Smith

Herec a komik Chris Rock si při vyhlašování Oscarů zažertoval o vzhledu manželky Willa Smithe, Jady Pinkett Smith, která trpí alopecií, což je vzácné onemocnění způsobující vypadávání vlasů a ochlupení. Kvůli nemoci si Jada musela oholit hlavu a na její účet komik pronesl, že se těší na její roli v pokračování filmu G. I. Jane, kde měla hlavní postava ztvárněná Demi Moore rovněž velmi krátký sestřih.

Will Smith se neudržel, vstal ze svého místa a v přímém přenosu udeřil komika do obličeje. Nyní má Smith od organizátorů desetiletý zákaz účasti na Oscarech. Ve svém omluvném prohlášení však uvedl, že je připravený na jakýkoli trest za zradu důvěry filmové Akademie.

Které celebrity neunesly svoji slávu? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Na pracoviště jste oblíbení a kolegové vás mají především proto, že jim vždy v nouzi pomůže. Pokud si zachováte profesionální přístup, budete si s nimi rozumět i nadále. V opačném případě…