Will Smith je oscarový americký herec Foto: Profimedia

Will Smith je oscarový americký herec Foto: Profimedia

Incident při vyhlašování Oscarů, kdy Smith napadl komika Foto: Profimedia
Ten však facku ustál Foto: Profimedia
Slavný herec se svou manželkou, která trpí alopecií Foto: Profimedia
Manželé Osbournovi Foto: Profimedia
30
Fotogalerie

Smith, Osbourne, Beyoncé, Wilde: Celebrity, které zažily trapas přímo na pódiu

Hollywoodské celebrity jsou neustále v centru pozornosti. Není tedy překvapením, že se snaží působit za každé situace dokonale. Občas jim ale nečekané situace udělají čáru přes rozpočet. Tyto okamžiky by určitě většina z nich nejraději zapomněla!

Will Smith

Herec a komik Chris Rock si při vyhlašování Oscarů zažertoval o vzhledu manželky Willa Smithe, Jady Pinkett Smith, která trpí alopecií, což je vzácné onemocnění způsobující vypadávání vlasů a ochlupení. Kvůli nemoci si Jada musela oholit hlavu a na její účet komik pronesl, že se těší na její roli v pokračování filmu G. I. Jane, kde měla hlavní postava ztvárněná Demi Moore rovněž velmi krátký sestřih.

Will Smith se neudržel, vstal ze svého místa a v přímém přenosu udeřil komika do obličeje. Nyní má Smith od organizátorů desetiletý zákaz účasti na Oscarech. Ve svém omluvném prohlášení však uvedl, že je připravený na jakýkoli trest za zradu důvěry filmové Akademie.

Které celebrity neunesly svoji slávu? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 7

Sharon Osbourne

Každý, kdo sledoval reality show The Osbournes, ví, že Sharon Osbourne není žena, se kterou je radno si zahrávat. To se stalo v roce 2009 osudným jedné ze soutěžících v americkém televizním seriálu Charm School, který Sharon moderovala. Modelka Megan Hauserman urazila jejího manžela, metalového zpěváka Ozzyho Osbourna. Sharon na Megan vrhla sklenici džusu, dámy se slovně napadly a poté začal zuřivý fyzický boj, který skončil až zásahem ochranky, jež musela dvojici rozdělit. Megan Hauserman později podala na policii trestní oznámení za údajné napadení. 

Pokračování 3 / 7

Beyoncé

Svou profesionalitu opět předvedla zpěvačka Beyoncé, když navzdory nebezpečné reakci nadšeného fanouška, který ji během koncertu v roce 2013 v brazilském Sao Paulu málem stáhl z pódia, zachovala klid. Ostatní fanoušci možná ani nezaregistrovali, že se něco děje. Slavná zpěvačka pak ochrance sdělila, že se mladík nechal jen unést a že je vše v pořádku. Během téhož turné, avšak v Dánsku, náruživý fanoušek plácl zpěvačku po zadku, ta ho však tentokrát za drzé chování nechala vyvést.

Pokračování 4 / 7

Olivia Wilde

Na dubnovém shledání milovníků kinematografie CinemaCon hovořila na pódiu herečka Olivia Wilde o svém filmu To nic, drahá, ve kterém si nejen zahrála, ale také ho režírovala. V momentě svého přednesu přišla na pódium neznámá žena a předala jí obálku. Olivia obálku namístě se zaskočeným výrazem otevřela a bez jediného komentáře pokračovala ve svém projevu. Podle hollywoodských zdrojů obálka obsahovala právní dokumenty týkající se opatrovnictví jejích dětí, které má se svým expartnerem Jasonem Sudeikisem, jejichž vztah se rozpadl po desetiletém soužití. Doručení dokumentů si však bývalý partner mohl nechat na jinou příležitost. On sám prý netušil, jakým způsobem jí bude obálka doručena.

Pokračování 5 / 7

Mariah Carey

Oblíbená zpěvačka zachovala chladnou hlavu u incidentu, který se odehrál přímo na pódiu v Monaku roku 2012. Jeden z fanoušků vtrhl na scénu, když oblíbená americká zpěvačka zpívala svou dojemnou píseň Hero. Ta vyhodnotila, že je mladík neškodný, objala ho a udržela s ním kontakt do té doby, než ho vyvedla ochranka. Následně pak poděkovala svým osobním strážcům za jejich péči. 

Pokračování 6 / 7

Kanye West

V roce 2009 na udílení cen MTV za videoklipy byla opravdu legrace. Rapper Kanye West, známý svým velkým egem, nečekaně vpadl na pódium během děkovné a dojemné řeči Taylor Swift, která si přebírala zaslouženou cenu za nejlepší ženský videoklip. West jí vytrhl mikrofon z ruky a začal nadávat Akademii, že vybrala špatnou zpěvačku. Podle jeho slov měla cenu získat Beyoncé. Ta jen se zděšeným výrazem sledovala rapperovo trapné vystoupení.

Pokračování 7 / 7

Fergie

Sebevědomá blondýnka z hudební skupiny Black Eyed Peas v roce 2005 při svém vystoupení narazila na nemalý problém. Sympatická zpěvačka se totiž na jednom ze svých koncertů počurala. Jasný úhel pohledu zachytily i kamery. Později se k tomuto nechtěnému incidentu vyjádřila se slovy: „Než jsem šla na pódium, vypila jsem pár drinků, ale nenapadlo mě jít na záchod. Skákali jsme a mě se spustil močový měchýř…“ I když je to už několik let, tento trapný okamžik si zpěvačka zřejmě nikdy neodpáře.

 

Doporučujeme

Články odjinud