Smoljakovo žadonění o kalhotky, drsné znásilnění, i úspěch žížaly Julie. Dáda Patrasová slaví 65

28. 4. 2021
Scéna z filmu Vrchní, prchni, kdy si svůdná Manuela polévá šaty vodou a dráždí tak starého proutníka Darka Vránu patří mezi 5 nejerotičtějších scén českého filmu. Není se co divit, svého času jí padali k nohám muži až z dalekého Japonska. Mazaná královna Koloběžka, hysterická Xenie i jedna z panen Pythagorových, Dagmar Patrasová slaví 27. dubna pětašedesátiny.

Začínala v divadle Semafor

Kariéru Dagmar, které dnes neřekne nikdo jinak než Dáda, nastartoval konkurz do divadla Semafor, kam si ji vybral jeho samotný šéf Jiří Suchý. Nejenže vypadala skvěle, uměla i dobře zpívat, a před kamerou se cítila jako doma. Když jí jeho bratr Ondřej napsal písničku Chytila jsem na pasece žížalu, nemohl ani jeden tušit, kolik generací dětí na žížale Julii „odtrsá“ oslavy narozenin či dětské party. Její panovačnou princeznu Xénii jsme milovaly možná víc než hodnou, ale trochu unylou Arabelu, a možná právě díky její komediálnímu talentu si jí všimli taková režisérská esa jako Jindřich Polák nebo Václav Vorlíček.

Úvodní foto: Tonda Tran

Jaký vztah má momentálně s manželem Felixem Slováčkem? Podívejte se na video v úvodu článku. 

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Váš život je nyní veselý a plný barev. Hádky s partnerem a příbuznými nejsou na programu dne, a proto jste spokojení. Nesedíte doma u televize, naopak pracujete kolem domu a na zahradě a…