Smršť kabátů a sak v pestrých tónech, jež vás rozzáří. Toto jaro budou in

16. 2. 2022
O letošní zimě se s určitostí dá říct především to, že je šedivá. Pohádkovou krajinu pokrytou sněhem můžeme pozorovat jen na horách, města nabízejí jen déšť a šeď a pouze občas vykoukne tolik potřebné slunce. Proč tedy nerozbít ponurost ulic jasnými barvami už teď a nepřipravit se tak na jaro? Nebojte se barev a pořiďte si barevné kabáty a saka. Inspiraci najdete v galerii v úvodu článku.

Do jarního počasí sice ještě nějaký ten čas oficiálně zbývá, venku však alespoň teploty nasvědčují tomu, že letos se na jaro možná můžeme těšit o něco dřív. Než však přijde, pojďme si zpestřit uniformitu kabátů a sak v klasických zemitých barvách trochou pestrých tónů.

Možná se bojíte udělat zásadní krok a upozornit na sebe výraznými odstíny, navíc si nejste jistá, jak je kombinovat. Pro začátečnice máme lehkou radu – pod kabát nebo sako výrazné barvy zvolte jednobarevný outfit, ideálně v černých, bílých či béžových tónech.

Jaké trendy přinese letošní jaro? Podívejte se na video:

Troufnete-li si na víc pestrosti, máte naši podporu. Abyste nevypadala přeplácaně, dbejte na to, aby různě barevné plochy byly co největší. Měly by být vyrovnané a žádná by neměla převažovat, aby se ani neobvyklé barevné kombinace netloukly. Vyvarujte se také raději vzorů. Zvolit tak tedy můžete například barevný kabát a vršek s kalhotami či sukní v jiném veselém odstínu. Kombinovat tímto způsobem můžete i zdánlivě neslučitelné barvy, jako je růžová s červenou, žlutá se zelenou, modrá s oranžovou či fialová se žlutou.

Na dohled je nejen jaro, ale snad konečně i konec dvouleté pandemie, která nás uzavřela v domovech. Ve společnosti začíná vládnout uvolněná nálada, a tak je leccos dovoleno. To platí i v módě, takže chcete-li opravdu pustit uzdu své barevné fantazii, tato jarní sezóna je jako stvořená pro vás! Inspiraci najdete v galerii v úvodu článku.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Profesní dovednosti jsou aktuálně úžasné. Vlastně ani nechápete, kde se to ve vás bere. Snad to bude tím, že se častěji pohybujete na čerstvém vzduchu a snažíte ovládnout nový druh…