Smrt Amy Winehouse nebyla objasněna, přesto bude dnes pohřbena!

26. 7. 2011
Smrt Amy Winehouse nebyla objasněna, přesto bude dnes pohřbena!
Zpěvačka Amy Winehouse bude pohřbena v úterý 26. července podle židovské tradice. Rodiče chtěli uložit svou dceru do země co nejdříve to půjde, jak jim to přikazuje víra.

Ve stejný den by měl koroner také vydat zprávu o pitvě. Příčina smrti přitom měla být známa už v pondělí 25., ale policie vydání zprávy odložila.

Tiskoví zástupci Amy Winehouse potvrdili, že obřad proběhne v úterý 26. července, bude přísně soukromý a budou se ho moct účastnit jen nejbližší příbuzní a přátelé. O účast na pohřbu žádal i zpěvaččin bývalý přítel Blake Fielder-Civil, nakonec ale přítomen nebude. Je totiž uvězněn a soud mu odmítl udělit výjimku.

„Amyin celý život byl oddaný její rodině a jejím přátelům a vám fanouškům,“ vzkázali Mitch a Janis Winehouseovi v pondělí 25. července poté, co navštívili byt po zesnulé dceři v londýnském Camdenu.


POJĎTE NAKUPOVAT DO BUTIKU NA DÁMA.CZ!

ČTĚTE TAKÉ: Dana Morávková: Ve čtyřiceti vypadá lépe než některé dvacítky! !

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Lvi, hvězdy jsou k vám přívětivé, co se navazování nových kontaktů týká. Je úplně jedno, zda půjde o milostné či přátelské vazby. Ve společnosti se nyní cítíte jako doma. Škoda, že je…